Trošku zvedavé otázky

Príspevok v téme: Trošku zvedavé otázky
otazka1

Pytam sa len zo zvedavosti.
- Ako dlho podla vás trvá, kým sa človek zamiluje? Alebo za aký min. čas sa dokáže človek zamilovať?
- Ako dlho podla vás trvá, kým je človek zamilovaný? Alebo za aký max. čas dokáže byť človek zamilovaný?
- Ako je rozdiel medzi zamilovanosťou a láskou?
- Ako zistíte že je váš partner, alebo vy, závislí na tom druhom?
Dakujem za odpovede.

bgjp

1. neviem, prislo to tak extremne nenapadne a pomaly, ze som to zistil, az ked som v tom bol po usi.. (ale asi tak 1/2 roka)
2. tak dlho ako len chce, tj. nekonecne dlho
3. nemam tusnie
4. ked kopirujem jej/jeho naladu, doslova.. a podvedome, neumyselne.

Laara

no ja to vidim podobne:

1. mne by minuta nestacila, este som sa tak rychlo nezamilovala..potrebujem aspon par stretnuti, milych slov, ked viem, ze je tam chemia, ten druhy ma pritahuje a chcem ho spoznavat dalej, byt s nim castejsie

2. pol rok az rok

3. zamilovany - ruzove okuliare, spoznavate sa, same tutuli-mutuli, vznasate sa na oblaciku..proste out of reality
laska - po vytriezveni, dochadza k prvym nezhodam, hadkam, konfliktom, riesia sa prve problemy..proste realita..no ty ho aj tak chces, milujes ho a beries ho taky, aky je

4. chce byt vzdy s tebou, neda ti vydychnut, velmi sa na teba upina, vsetko podriaduje tebe, ziadna sebarealizacia..nema vlastny zivot

zewa

Podla mna:
1. minuta - par slov, usmev, vona, gesta, ..
2. 1 rok
3. zamilovany = prehliadajuci vsetky chyby, idealizujuci si; laska = milovat cloveka aj s chybami, aj ked sa pohadate, davat a necakat nic
4. ze sa ho dotkne najmensia poznamka k jeho osobe, neustale pise, vola, hrnu sa mu slzy do oci, ked ma zostat doma a polovicka sa ist bavit bez neho a podobne blbosti.. na nervy stav..