Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie vlasov

Príspevok v téme: Farbenie vlasov
Lenka159

Ahojte, cca pred 3/4 rokom som sa dala dať zafarbiť na ryšavo (moje prirodne vlasy su stredne až tmavo hnede) kupila som drahu farbu - vyše 20e stálana vyhľadala profi kaderníčku ktorej som sa zafarbenie stredne dlhých vlasov dala vyše 50e. Pani kaderníčka však zle rozmiešala peroxid a farba mi chytila na vlasy iba asi 15cm od korenikov (nikdy som nemala vlasy farbene) zvyšok ostal normalne hnedy. V zufalstve som si nato následne dala tmavo hnedú ktorá chytila do čierna. V priebhu pol roka mi vlasy neskutočne zredli zoslably štiepia sa lámu sa. A to som predtým mala krásne zdravé kučeravé vlasy :( Skoro toho 3/4 roka si nehávam vyrásť späť svoju pôvodnu hnedu len ten farebný skok je tam dosť viditeľný. Neviete ako sa tej čiernej zbaviť? Alebo ju aspoň trošku zosvetliť?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk