Balenie dievčaťa

Príspevok v téme: Balenie dievčaťa
dxr22

Ahojte, chcem sa opýtať čo mám v mojom prípade urobiť ďalej pretože včera som našiel na internete jedno dievča všetko išlo v pohode, dokonca padli aj pusy (imaginárne) :D, dala mi aj svoj facebook napísal som jej teraz písali sme si, a zrazu išla preč.. neviem či som urobil niečo zlé alebo čo... Prosím poraĎte :(

50mph

prave som si spomenul na jeden figel ako z tohto von a este z toho mozno aj nieco vytazit;) v takejto situacii ak je to moc kriticke je najlepsie zacat uplne vazne flirtovat a balit ostatne dievcata;) prestanes tym tak opakovane mysliet len na tu jednu dotycnu osobu a sucasne tvoj laxny, nezavisly a uvolneny pristup k ostatnym babam (kedze v hlave budes mat stale hlavne len tu jednu) moze posobit dost pritazlivo a nejaku sa ti podari mozno este aj zbalit navyse;) tvoja pozornost sa tak rozlozi na 2 ciele a strati tym silu ti tak zatienovat cistu mysel;)
mozno trochu neeticke.. ale velmi ucinne :D

PsychoPrincess

Včera si našiel na internete jedno dievča...??? Chlapče, chlapče... koľko máš rokov? Veď ju ani nepoznáš... :)

50mph

ja to samozrejme tiez poznam ze je tazke mysliet triezvo ked sa clovek do niekoho zabuchne, ale prave tu je to velmi dolezite - ver mi ze v zivote stretnes este vela dievcat a zien o ktorych si budes hovorit presne to iste :D hovori sa tomu proste zalubenie, a ma to na nas usudok velmi podobny vplyv ako alkohol alebo niektore drogy.. teda vidime veci velmi skreslene ("je to ta jedina na svete.."). cim viac to tebou lomcuje tym viac by si to mal brat ako signal ze si trochu "mimo" a mal by sa zacat viac sustredit a uvazovat trochu triezvejsie. ak citis ze ta zaujala a chces s nou nieco mat, tym viac je nutne si trochu vycistit hlavu a nenechat sa tym uplne ovladat. maj svoju cest, svoj vlastny zaujimavy zivot, bud nezavisly.. a urcite si ju ziskas a ak to budes sam chciet, budes s nou moct mat aj dlhodoby vztah.

50mph

lenze cez net ju nikdy nepobozkas a ani sa jej nikdy nedotknes.. a pisanim na nete podla mna urcite nechces stravit cely svoj zivot takze neostava ine nez ju pozvat von. a kasli na to ze to rande nemusi dopadnut uspesne, alebo ze tam mozu nastat aj nejake trapne situacie... jednak je to pomerne bezne, no hlavne to je aj uplne nepodstatne. tych dievcat ktore za nieco stoja je dost- teraz to nevyjde, nabuduce to pojde lepsie. jednak si na to zvyknes a budes mat mensiu tremu, budes zrucnejsi v tom namotavani a mozno najdes aj dievca s ktorym si aj prirodzene spolu viac sadnete. treba len skusat a nedat sa odradit strachom alebo pripadne otravenostou z nejakych neuspechov (a to plati aj pri inych cinnostiach nez balenie;))

dxr22

to je práve to že ja som strašne hanblivý že cez net jej napíšem hocičo ale v realite keď sa s dievčaťom stretnem tak som jak druk.. :(

slnovrat

Najskôr sa zlakla, že si sa moc namotal, uvedom si že ona k tebe nic necíti, možno slabé sympatie. Tak ju nedes recami o to ako ti chýba, bude si myslieť že si chudák zavislacky. Sladké reči si nechaj na inú príležitosť. Ukáž jej že si silny a nezávislý chalan, ktory ma sice na výber, ale dokázala ho zaujať aj taká baba ako je ona.

slnovrat

Nepis jej že stale na ňu myslíš, drz si racionálny odstup, veď ju nepoznas. Pozvi ju von, a uvidíš ako sa to vyvinie. Nerozpravaj hneď o láske, ale mozes jej jemne lichotit . Ked sa ti bude páčiť a aj ty jej, dohodni hneď ďalšie rande. Ked prides domov, napíš jej milú sms že sa ti stretko páčilo a hlavne ona a tesis sa na ďalšie stretko.