Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je tu niekto, kto má Gilbertov syndróm?

Príspevok v téme: Je tu niekto, kto má Gilbertov syndróm?
Simonella

Pytam sa preto, lebo mi bolo toto "ochorenie" nedavno zistene, a chcem sa spytat ludi, ktori to taktiez maju, ake maju priznaky..Ci nieco podobne ako ja. Ci im to nejako vadi v ich zivote, alebo obmedzuje..
Jasne, nie je to ochorenie ako take, neda sa liecit, nemusi sa, ale aj tak.
Dakujem vsetkym, ktori sa ozvete :D

Simonella

ahojte..no hodnoty bilirubinu mam take kolisave.. v pondelok az 80 , piatok uz len 40..tak neviem..asi aj ta je to dost, co? vy ake mate??

priznaky..no trochu zltsie bielka..ale to mi az tak nevadi..ako to, ze mi byva na zaludku dost zle, hlavne ked vecer ked niekde som. na diskoteke, alebo hoc len svadbe, proste ked zaludok nie je na pokoji tak vtedy sa mi tvori viac zlce a je mi dost zle. nemozem preto vecer ani vela jest lebo ma stale napina a niekedy az zvracam. je to strasne.. kedze mam len 20 a chcem sa niekedy aj bavit, no stale ma strasi to, ze mi bude potom zle. Inak priznaky asi ziadne ine nejake vaznejsie. preto som chcela vediet ci to ma niekto podobne ako ja v tomto...dakujeem.

PsychoPrincess

Taktiež spadám do tejto kategórie, mne ho zistili v detstve nejak okolo 12stich tuším... aké máš príznaky?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je tu niekto, kto má Gilbertov syndróm? - Fórum - ZDRAVIE.sk