Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemilujem - povedat to, ci nie?

Príspevok v téme: Nemilujem - povedat to, ci nie?
Brazel

Zeny predstavte si (ak nemate) dlhorocne stastne manzelstvo, 2 dospele deti, neskutocne dobry verny manzel, mily, pozorny, kazda vam ho zavidi, mate pravidelny sex.
Manzel vsak prestal manzelku mat rad (nie je za tym ina) a nema odvahu jej to povedat, lebo vie, ze by ju tym neskutocne ranil. Co by ste poradili? Ma sa obetovat, klamat ju, ze ju miluje a hrat to, aby bola stastna alebo jej to ma povedat a rozbit tym dokonale manzelstvo?
Manzelska poradna a pod. su uplne zbytocne, manzel v tom ma uplne jasno, ze to nepomoze.
Prosim skuste si predstavit, ze sa to stalo vam, aby tie odpovede vychadzali akoby priamo z vas. Potrebujem vediet vasu citovu stranku, ktorej nerozumiem.

nataly111

No tak mas dve moznosti: bud jej to povedat, ze necitis to co predtym, to by znamenalo v podstate koniec, mohol by si od nej odist a skusit zit bez nej, otazkou je ale, ci by ti nezacala chybat a nezistil si ze to bola blbost, a uvedomil si ako ju lubis az ked ju stratis.

Druha moznost ze zostanes s nou a pokusite sa nejak obnovit ten vztah.

zuzi74

dsfhnj, prosim ta ty si pri tom bola, ked to Brazel manzelke povedal? Ked pises, ze to urobil tak rychlo a bezcitne?
Co stale riesis. On to manzelke proste povedal a ona sa rozhodla s nim napriek tomu ostat. Mne je tej zeny tiez luto, ale ked sa chce hrat dalej na stastne manzelstvo, tak nech sa hra.
A Brazela tu nebudeme za to ukrizovavat.

dsfhnj

Ona bude teraz potrebovat dobreho psychologa.
Aj tak si myslim, ze sa rozvediete, lebo ked ju to preboli, tak ta celkom isto znenavidi.
...
Nechapem tych, co ho obhajujete. Nejde tu o to, ze ju uz nemiluje, ale ze sa cely cas pretvaroval na idealneho manzela a zrazu zo dna na den jej to takto bezohladne povie. Ja by som sa na mieste jeho zeny bud zosypala alebo rovno odstrelila. Toto sa skratka nerobi, nie takto rychlo a bezcitne. S ludskymi citmi sa nezahrava.

pompomka

Myslis in zenu po tolkyxh rokoch s detmi a kazdodennymi povinnostami miloval?su mslim Ty Nie.Nikto rovnako svoju zenu bemiluje rovnako vzdy sa to meni je to ine.podla mna si Hajzel ako vela muzov.Vyskusajte urob si zmenu v zivote so svojou zenou lebo asi stereotypy ta ndia a vytratilo sa vzrusenie.mozes zopar veci zmenit l.jasne ze zena sa musi srarat o det rodin je uz ina.napis si na papier co by ta urobilo stastnym co by zena mala zmenit aby si bol stastny.ludia su vacsinou nestastny ak im neklape sexualny zivot porozmyslaj co by trebalo a co sa da zmenit.
A povedz to zene aby si zbytocne potom inde nehladal.
S inou zenou po tolkych rokoch zazijes to iste co s touto nic ine lebo laska sa neni a mudry clovek experimentuje a druhy sa hned vzdava.Neopust zenu s detmi nenechaj ju samu.bohvie mozno s inou bude mzno ani tak ci aj horsie.Stereotyp moze zabit.experimentuj zmena je zivot.

Baba J.

A čo keď má dobrú manželku? To nie je všetko.. človek potrebuje ku svojmu životu aj niečo iné ako dobrotu partnera.. stáva sa že city vytratia, bohužiaľ je to ľudské.. podľa mňa je práveže citlivý, chýba mu niečo čo tu iným nechýba a už sa s tým zmierili.. a radšej šíria okolo seba hystériu že ako si niekto dovolí nežiť v nefunkčnom vzťahu!
Myslím, že ak sa obetuje a bude ťahať vzťah ďalej, bude čoraz nervóznejší a raz vybuchne..

mrvamrva

Brazel...

Necitala som ine odozvy, ale mam svoj vek...
Tiez svojho muza nemilujem, v tom beznom slova zmysle, ale chcem s nim zostarnut, je to moj najlepsi priatel, neziadam od neho tie slova, ale on, sa na mna vo vsetkom vie spolahnut, a aj ja na neho, a tak sa sice nemilujeme, v tom pravom slova zmysle, teda si to nehovorime, ale bojim sa, ked vecer nie je doma, a neviem preco, ak viem preco, je to v poriadku, viem ze ma nepodvadza, ale ma svoje potreby chlapske, rozsafne...
A on mi kupuje jahody, lebo ich lubim, aj ked su drahe, a ja mu dovolim si kupit take tie chlapske veci a tesim sa s nim, aj ked viem, ze je to blbost, a on mi kupi sirup na kasel a viem, ze sa o mna boji, ..
Ty si to zle pochopil, milujes svoju zenu inak, ako pred rokmi...
Keby to tak nebolo, tak svoj prispevok vobec nenapises, a to ze je to inak, ta matalo, to je cele....

no2

Je to dosť vyčerpávajúca predstava, ak má človek vyznávať partnerovi celý život lásku atď. atď.
Aj všetko dobré, je na niečo zlé...
Ak jej povie pravdu, tak to mi príde asi tak, akoby jej vpálil guľku do hlavy.
Radšej nech nehovorí nič, ona sa dovtípi, poplače si a tak dál.

dsfhnj

Nie je tento typek nahodou ten isty, co sa tu minule stazoval, ze jeho dokonala sexi zena ho uz nevzrusuje?
Ja si myslim, ze nie ze ju prestal milovat, ale ju nikdy nemiloval, ale klamal od zaciatku. Pozri, zena sa vobec nezmenila, neospatnela, nestlstla, neprestala sa starat o rodinu. Len milost pan ju akosi prestal "milovat" zo dna na den. Lutujem jeho zenu, ale je pravda, ze je to aj jej chyba, ze si vybrala takeho ... Dufam, ze ho odkopne a najde si niekoho lepsieho

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemilujem - povedat to, ci nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk