PUPAKY NA CHRBATE PROSIM PORADTE

vyhadzana

Mne Zineryt ani Skinoren nepomohli. Doktorka mi povedala, ze mam pockat do leta a poopalovat si to, co je podla mna dobra blbost. Vyrazky mam na chrbate, pleciach aj na dekolte, sem-tam na tvari. K doktorke som sa vsak vratila, napriek tomu, ze mi povedala, ze mam cakat do leta a predpisala mi taku vodicku s obsahom alkoholu, ktoru mi zarobili v lekarni. To mi aspon tie pupaky vysusi a je lepsie. Inak zasadne na pupaky pouzivam pletovu vodu s alkoholom. Doktorka mi kazala kupit v lekarni platovu vodu na mastnu plet od firmy Bioderma. Stala 320 Sk (mensie balenie) ale vobec nepomaha.

nice_skin

dnes som bola koli tomu na koznom .. predpisala mi Locacid - vraj je agresivnejsi, no bude to asi lepsie kedze mam hnisave vyrazky na chrbte aj ked nie vela a potom som si vypytala skinoren ... urcite zajdi aj ty na kozne .. zbytocne budes skusat na vlastnu past kozmetiku ... treba to liecit ... potom sa ozvem ako mi to zabralo :)

lenoccka

ja chodim do solarka, tam sa mi pekne vysusia a peelingom ich odstranim... ale tiez zavisi od toho ake vyrazky mas.

Lenush

na vyrazky je velmi dobra zinkova mast, ktora sa da zakupit v lekarni. ja som brala aj zinok v tabletkach na zlepsenie kvality vlasov a pleti