Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Časté močenie

Príspevok v téme: Časté močenie
normalna1

minulý rok mi vyberali obličkový kameň, dlho potom ma trápil ešte zápal a zvýšené množstvo červených krviniek. . Posledný mesiac ma však trápi časté močenie. Za deň idem aj 16x a vždy mám plný mechúr. Môj urológ mi predpísal Spasmed 15mg na zväčšenie kapacity mechúra ale po dvoch týždňoch užívania žiadny výsledok. Podľa urológa už nemám zápal a aj červené krvinky sú v norme. poradíte niečo?

normalna1

neviem akým spôsobom to zistil :( moč som odovzdala sestričke, doktor mi potom povedal to, čo som napísala nižšie. . Dosť ma to otravuje, hlavne v práci a v noci :( idem skúsiť ten ibalgin

quako

"no asi z moču to zistil nie?? "
nepíšeš síce,akým spôsobom(mikroskopicky,kultivačne alebo len sestrička detekč.prúžkom) a čo z moču zistil,ale píšeš-po dvoch týždňoch uzívania žiadny výsledok-
preto som doporučil odobrať krv a vyšetriť zápalové markery
pre kontrolu obličiek ešte z krvi kreatinín
čo sa Ti nezdá na ibalgine?
ja nepíšem o lieku na polakizúriu,ale o teste na jednoduchú detekciu zápalu jednou tabletkou ibalginu
potláča zápal,prípade,že ho nemáš,frekvencia močenia sa nezmení
v prípade,že ho máš sa intervaly močenia predĺžia..
čo je na tom zložité?
príčin častého močenia je veľa,treba však pomenovať tú dominantnú

normalna1

no asi z moču to zistil nie?? Teraz neviem, čo spraviť? S tým ibalginom sa mi to nejako nezdá . A ešte som zabudla že mi povedal že mám nejakú anomáliu na ľavej obličke. Známi mi radia ísť na nefrológiu, ale nie je to zbytočne prehnané?

fsdafas

To co je za urolog?? Vies zapal mohol zmiznut, ale ak mas nejaku chorobu obliciek tak sa necuduj, ze tolko mocis, vazne doktori vedia predpisat iba antibiotika alebo nieco od bolesti, do prdele s takym zdravotnictvom.

quako

ako zistil,že nemáš zápal?
zápal sa nezisťuje z červených krviniek,ale z bielych, crp,aslo,sedimentácie..
aj bez doktora si môžeš spraviť jedn.test
daj si brufen(ibalgin)a uvidíš,či sa Ti predĺžia intervaly v močení
spasmed kapacitu mm nezväčší,iba oblbne inerváciu mechanizmu vyprázdňovania mm(sfinkter+detrúzor)

normalna1

ani nemám nejaký zvlášť veľký pocit smädu, ale snažím sa vypiť aspoň 2 litre za deň. . Bojím sa aby sa mi zase nevytvoril ďalší kameň

Libor

Ahoj, tak v prvom rade, máš pocit, že si stále smädná a piješ veľa? Lebo ak ťa stále smädí tak v tom prípade sa možno jedná o cukrovku. Dľa veku je to buď prvého alebo druhého stupňa

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Časté močenie - Fórum - ZDRAVIE.sk