Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Detské krémy vs drahé značkové

lina22

ahoj, ja som z detských krémov skúšala Johnson (neodporúčam) a ešte Bupi a Hipp, Hipp bol zatial naj ;), no a prešla som na detské krémy preto, lebo mám citlivú pokožku, z "dospeláckych" som sa vela krát vyhádzala

haloo

pozri johnson ma viac sajrajtu nez aviril ,aj aviril ma ale nie tolko ,skusala som aj cistu vazelinu jemnu bielu aj ta je dobra ,

mlcaniejniat

je to pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vo vacsine pripadov, za drahé platíš koli reklame možno aj trištvrtinu ceny.detské krémy použivam od nepamati.

rhea

ja nechapem napriklad, co robia v kremoch silikony, tzv. dimethicone, ze aky ucel tam plnia, v samponoch chapem (a nepouzivam take), ale v kremoch nie... a just mi robia najlepsie na tvar tie ropne chemicke oproti prirodnej kozmetike a docasne zhorsenie, tzv. naprava pri prirodnej to urcite nebola :D to boli doslova vredy a bola to kvalitna prirodna kozmetika...aspon na telo je fajn.. no a detska kozmetika na dospelu plet nepostacuje, to je slabe... sipkovy olej je super, ale ja som si nan davala este krem..

xaaax

Pre dospelého detská kozmetika nestačí preto sa volá detská...skús prírodné, panenské oleje napr. šípkový, regeneruje pleť, vyhladzuje vrásky, rýchlo sa vstrebáva, kokosový je super tiež. Skús :)

ebi777

ahoj

myslíš pre dospelého, že sú lepšie tie detské krémy?

inak dobré krémy sú tie, ktoré neobsahujú ropné produkty: čiže na obaloch ich môžeš najsť pod názvami:
Petrolatum, Vaseline, Gelbes Vaselin, Paraffin, Gelbes, Paraffinum Flavum, Vaselinum Flavum, weiße Vaseline, weißes Vaselin, White Soft Paraffin, weisse Vaseline

treba čitať zloženie a vyhýbať sa im

charakteristika týchto ropných produktov citujem:

může se hromadit v ledvinách, játrech a lymfatických uzlinách
vytváří vodotěsnou vrstvu
podporuje ucpávání pórů
podporuje tvorbu vrásek
může dráždit pokožku (podle čistoty parafínu)
zabraňuje dýchání pokožky
zabraňuje přirozeným funkcím pokožky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Detské krémy vs drahé značkové - Fórum - ZDRAVIE.sk