Virtuálna láska.Prosím o váš názor

Príspevok v téme: Virtuálna láska.Prosím o váš názor
natalia222

Myslíte si, že sa dá zaľúbiť do niekoho, koho sme vlastne ešte v skutočnosti nevideli? Už asi viac ako pol roka si chatujem s jedným úžasným chlapcov a nemyslím na nič iné, iba na neho. Som zaľúbená až po uši.Neviem, čo sa so mnou deje, ale tak mi poplietol hlavu...Je krásny.A tak krásne píše. Máme spoločné zúujmy, názory na život...Strašne si rozumieme a sme schopní písať si aj celé noci. Niekoho takého spriazneného mojej duši som ešte nestretla. Je medzi nami niečo...hmm...krásne, ale ZATIAĽ virtuálne. Čo myslíte? Veríte v lásku cez internet?

moniqa87

nechcem teraz niekomu brat iluzie, ale laska cez net nie je zas taka vo vacsine pripadov ako ju vy opisujete... mozu poznat nazory toho druheho, ale povaha nie je len o nazoroch, ked je niekto raz temperamentny moze byt super rozumny, ale proste hadky budu aj keby ste co robili, lebo je impulzivny... a druha vec je ze na nete ma dost ludi aj sklony k pretvarovaniu sa...
bola som svedkom aj velmy velkych sklamani z takejto lasky, ale naopak poznam aj vztahy ktore sa podarili...
radila by som ti v tom lietani v oblakoch trocha pribrzdit a stretnut sa s nim, lebo iba tak ho naozaj spoznas, lebo krasne pisat dokaze skoro kazdy...

stefy

Milá Natália, samozrejme z vlastnej skúsenosti odporúčam stretnutie. Tiež som sa takýmto spôsobom zoznámila s úžasným človekom. Veľmi sme sa obávali obaja prvého stretnutia. No ale bola to láska na prvý pohľad z mojej a aj z jeho strany. Stretávame sa už pol roka a sme spolu veľmi šťastní.

lumi1

Myslím si, že by ste sa mali čo najskôr stretnúť a uvidíš ako to dopadne. Ja som sa s mojím drahým tiež zoznámila cez net a dosť dlho sme si písali a ako hovoríš dokázali sme si spolu písať aj celé noci, vlastne vtedy sme sa ani jeden neodlepili od počítača, bolo to krásne a potom som sa konečne odhodlala a stretli sme sa spolu...po niekoľkých stretkách a stretkách s kamošmi sme sa dali do kopy a sme spolu veľmi šťastní. A obaja vieme, že zostaneme spolu na vždy! Takže ti držím prsty a odporúčam stretko:)

arriela

mala som vztahy s chalanmi,s ktorymi som sa zoznamila tak povediac bezne.a mala som aj dva cez net.a tie boli zrovna najdlhsie:)vlastne ten jeden este trva a dufam ze aj dlho dlho bude:)myslim si,ze vyhoda takehoto zoznamienia je,ze ked si uprimne pisete uz sa poznate tak dobre,ako keby ste spolu uz par mesiacov chodili..nezakladate si na vzhlade a na prvych plachych rozhovoroch,ale poznate svoje nazory a povahu,preto si myslim,ze by to mohlo vyjst..:)drzim palce,papa

natalia222

AJ môj bracho sa spoznal so svojou terajšou holkou na nete. Aj by sme sa stretli, ale on je teraz v Anglicku. Aaale čoskoro dojde na chvíľu domkov, tak uvidíme. Už teraz sa klepem....:o-))

ffff

ja verim na lasku cez net...mne sa to tiez stalo...3mesiace sme si pisala a az po usi sme sa do seba zamilovali, potom sme sa stretli a bolo to este krajsie...uz sme rok spolu...jedina minuska je ,ze je medzi nami dost km, takze nejsme spolu moc casto ,ale to uz je ina tema...

evula

Verim. Zacali sme si pisat, poslal mi foto, volal mi, prisiel za mnou na vikend z USA!!!, teraz spolu zijeme 4 roky, milujeme sa velmi a budeme sa brat:)

Rubi

Ja na taku lasku verim lebo mne sa stalo to iste a sme spolu stastni uz viac ako rok.Ten kto to nezazil tak nepochopi ale ja som tiez bola z toho chalana uplne paf a na prvom stretku som nebola vobec sklamana prave naopak.Ale tiez ti radim aby ste sa uz konecne stretli nech viete ci je to medzi vami take super aj nazivo.

lea

Ahoj Natalia, myslim, ze pri takychto vzahoch sa treba co najskor stretnut. aspon ja mam taku skusenost, ze s niekym si mozes virtualne super rozumiet, ale zial pri osobnom stretnuti uplne chyba chemia.. alebo to nechajte len ako platonicky vztah a vyhnete sa sklamaniu. Lebo internet je co sa tyka vztahov nieco uplne neprirodzene, nefunguje metoda prirodzeneho vyberu tak ako v zvieracej risi..