Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Šampóny

Nela41

Nechať si šampón na hlave 20 minút je najväčšia blbosť akú som počula :-D
keby to tak bolo treba výrobcovia to na ten šampón napíšu, nemajú žiadny dôvod niečo také "tajiť".
Šampón slúži predovšetkým na zbavenie nečistoty, mastnoty a prachu z pokožky hlavy a vlasov. Treba si kúpiť aj kondicionér a ten nechať pôsobiť pár minút - podľa odporúčania na krabičke nie 20 minút! Po takom dlhom čase by boli vlasy zbytočne vystavené dlho chémii, boli by zbytočne mastné a celkovo nepekné po umytí.

Lapry

Vsetkevsampony pomahaju ale skoro vsetci robia chyby kôli ktorym je ucinnok slaby alebo ziadny.. Ide o to ze mne pomohol a robil to co mal kazdy sampon od lacnych po tie drahe.. Skoro kazdy nechava sampon na vlasoch okolo 3- minut, ale to je chyba ! na vlasoch by mal byt od 10 do 20 minu (zalezi od mnozstva a od kvality), mokre vlasy su velmi citlive preto som nemaju susit sušicom ani uterakom, mali by sa poriadne vystiska a nechat tak.. ked ich budete suchat uterakom tak ich len zelektrizujete a polamete.. mali by schnut volne.. tiez by sa nemali cesat umelimy kefamy, lebo tie vam z vlasov urobia slamu..

kukii

Ja som velmi spokojna s Garnier Ultra Doux s avokadom pre suche a poskodene vlasy... Za tie necele 2 eura mu daj urcite sancu, je vyborny a lacny..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Šampóny - Fórum - ZDRAVIE.sk