Tužidlo vs. sprej

Príspevok v téme: Tužidlo vs. sprej
chice

Ahoj, potrebovala by som skúsenosť, názor, radu. Chcem si kúpiť niečo na podporu vĺn, kučier. Konkrétne ide o výrobky Loreal Silk and Gloss curl tužidlo a z tej istej rady aj sprej na kučeravé vlasy. Mám vlasy jemné, vlnité (nie až úplne od hlavy), na koncoch až kučeravé, podľa toho, ako sa vyspím.
Tak čo je podľa vás lepšie? Sprej, či tužidlo, alebo obe? To tužidlo je myslím bez alkoholu.
Ďakujem :)

chice

Možno som mohla otázku položiť tak všeobecne, či je lepší sprej alebo tužidlo, prípadne skúsenosť s nejakými konkrétnymi prípravkami (na vlny, kučery).
Zatiaľ dik za odpoveď :)

Nela41

Tužidlo som nemala ale ten sprej je hrozný.. používam Loreal sprej na žehlenie vlasov a ten je super, krásne vonia, dobre sa mi s ním žehlia vlasy a keď som zbadala v obchode, že už je aj na natáčanie vlasov skoro som sa potkla ako som si ho bežala zobrať. Bohužiaľ bol pre mňa obrovským sklamaním. Strašne lepí, vlasy sú potom ťažké, zlepené, škaredé, bez lesku a nevyzerajú prirodzene a tým, že sú omnoho ťažšie aj vlnky mi padnú omnoho skôr ako bez neho. Celkovo je naprd a ja by som ho rozhodne nikomu nedoporučila.