Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex

Príspevok v téme: Sex
corona

ahojte všetci takto neskoro. nemozem spat a rozmyslam nad kadeakymi vecami, o mne a priatelovi. resp. o našom sexualnom živote, kedže v tom normalnom nam to klape na vybornu. pred 2 rokmi mal super pracu, pri ktorej sa vela nenadrel a mali sme na seba kopec casu, a sex kazdy den, aj 2x na den. ale zmenil pracu, casto robi aj nadcasy, chodi domov neskoro, a cas na seba-no nič moc, a sex ??? možem snivať o tom ake to bolo kedysi, teraz je to 1x do tyzdna... ja neviem, je to podľa vas dosť mať sex 1x za cely týždeň ??? podľa mňa je to malo, a citim ze sa to bude len zhorsovat. čo si o tom myslíte ??? nepovažujem to za tragediu, som spokojna vo všetkom, len viacmenej sa bojim, že to bude len horšie.

kafe

Nemáte čas na seba a ani na sex. Z týchto dvoch vecí riešiš iba sex. Vzhľadom na to, že partner sa aj trochu vyšťaví v tej práci, považujem sex 1x do týždňa za normálny. Sama spomínaš, že "si spokojná vo všetkom" ale máš potrebu riešiť situáciu, ktorá vôbec nenastala ("že to bude horšie"). Preboha, prečo chceš riešiť niečo čo ešte nenastalo??? Práve tým, že sa v tom budeš vŕtať a vyžadovať od chlapa aby sa fyzicky úplne vyflusol (nie preto, že chceš viac sexu a chýba ti to, ale iba zo sprostého strachu, že to bude horšie), tak práve tým to zhoršíš. Potrebuješ niečim zamestnať dievča, spravte si dieťa a to ešte len budeš kukať čo to je - vykašľať sa na sex kvôli únave.
Skús sa držať tvojej poslednej vety: "nepovažujem to za tragediu, som spokojna vo všetkom". V živote neostáva nič rovnaké, a podľa mňa je choré trvať na ton, aby bolo všetko tak ako predtým. Lebo to by si potom musela byť aj ty o dva roky mladšia, nielen sexovať rovnako často ako pred dvoma rokmi. Máš skvelého chlapa a si spokojná, tak nevymýšľaj kraviny a nekaz si to.

WildWind

a zaujímalo by ma prečo musel zmeniť prácu..ked vtedy ako hovoríš bola super, nerobil veľa ..ak je práca to, čo tomu bráni tak, bud nech si nájde niečo iné, a viem, že nie je len tak, alebo sa s tým musíš zmieriť..ťažko radiť, možno má aj iný dôvod, o ktorom ti nechce povedať, ale to iba tak bádam, nestraším..nemôže si dať na pár dní voľno? že by ste spolu niekam išli, aspoň na víkend, užili si spolu voľný čas, on by si potom aj oddýchol

WildWind

neverím, že nemôže lebo je len unavený..chlap podľa mňa keď chce tak hupne na to aj keby týždeň nespal :D .. ja by som hľadala príčinu ešte inde, či náhodou..a keď nič..nech sa potom nečuduje, keď si nájdeš niekoho iného. Vtedy sa už nebude mať na čo vyhovárať.

p.d.

Ja som kedysi prekladal od rana do vecera, po nociach a nikdy som nebol unaveny. Robil som aj manualne, vtedy som vsak bol unaveny, ale to bola brutalita. Tak ja neviem, musis na to prist sama.

p.d.

Musis na neho pouzit nejaku vhodnu taktiku. Mu napr. povedz: I love when you do that hokus pokus to me:)
Podla mna je to blbost, ze je tak unaveny. Ja by som mu neveril. Asi nema zaujem alebo riesi ...

corona

vravela som mu, snazila som sa s nim v pohode porozpravat a dockala som sa len toho, ze sa neviem vzit do jeho situacie aky je unaveny z prace a pod. a vsetko sme to uzavreli tak, ze mi slubil ze sa polepsi, samozrejme nato sme mali sex, a ubehol tyzden a ja ako krava cakam v posteli cely tyzden a nic. tak som si povedala ze sa nebudem o nic pokusat , ze zacne on no nic, a takto to je par mesiacov, a zas len pocuvam, ze sa polepsi, ja mu verim ze je vytazeny, ale tak snad by mal mysliet aj na mna, nie??? predsa ma doma peknu mladu zenu, ktora ho vzdy caka s teplou vecerou, a coho sa dockam? 30 min sexu 1x do tyzdna. :-(

p.d.

Je to podla mna malo, musis sa s nim porozpravat, ze ti to nestaci a treba pre to nieco spravit. Musite podniknut kroky, ktore budu viest k vyrieseniu vzn. situacie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex - Fórum - ZDRAVIE.sk