Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MUŽI čo to nechcú

Príspevok v téme: MUŽI čo to nechcú
fusekle

ahojte,
mam priatela je super, psychicky na 100 bodov nam to klape. Lenže. Sex. Ja ho potrebujem a on je v tomto ako z ineho sveta. Robievam mu to, vždy mam na neho chut, ani by som neprestavala, splnila by som mu všetky sny. Ale v tomto ja dostanem naspat od neho možno len za 20..a ja mu davam na 100%. Kebyže som chlap, začnem sa o tom s nou rozpravat. Ale som žena a neviem či by som mala začat o tom hovorit, muži su dobyvatelia. abz ho na mna neprešla chut..Neviem, mam sa s nim porozpravat?

slnovrat

Načo mu to robíš? Nerob mu to. Ak ma slabú chuť na sex a ty mu to ešte ulahcis tým že mu to spravis, akú ma motiváciu? Inak byť s takým chlapom je trápenie, hraniciace s tyranim :)

mlcaniejniat

asi bude radikálne iného temperamentu, veru su ludia čo im to stačí raz do týždna so slabým pudom.Vela s tým neurobíš také má dannosti len ked nie je teplousek čiže ho vobec ako žena nevzrušuješ.Ak ho miluješ a plánuješ s nim žit si polož na váhu či sex je pre teba prioritne doležitý v živote ,alebo budeš vedeit s nim žit tak že inak si budeš hladat to čo ti chýba a s nim sa budeš dobre citit ale v posteli asi malo zábavy s nim užiješ.alebo sa s nim rozideš.

jedulka

Komunikace opravdu musí být.Ale z chlapa se takový věci těžko tahají.Nechuť na sex má mnoho důvodů.Většinou se objevuje u mužů velmi inteligentních,vystresovaných v práci atd.Hodně vyčteš o téhle problematice na netu.Ale můžeš být i v nějakém extremu,co já vím,třeba je jinak orientovaný a nechce to ani sám sobě přiznat natož komukoli ...možností je opravdu hodně.Promluv s ním,netlač jen tak slovo sem a tam a jen proto,že máš v hlavě nejasno a že bys to ráda pochopila atd ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MUŽI čo to nechcú - Fórum - ZDRAVIE.sk