Nahradny termin statnic zo zdrav. dovodov

Príspevok v téme: Nahradny termin statnic zo zdrav. dovodov
yyyyxxx

Ahojte. Prosim vas, neviete mi niekto povedat ako to chodi, ked ma student odklad statnic zo zdravot. dovodov na september, ale zdravot. problemy pokracuju? Viem, ze kedysi byval este termin niekedy v decembri- plati to tak stale? Myslim ako ked je 3 termin statnic, ktori sa sice tyka studentov, ktori statnice opakuju, ale potrebovala by som vediet, ci je este moznost odkladu statnic na ten 3 termin- (zo zakona- ak nejaky teda je) zo zdravot. dovodov. Pytala som sa na studijnom, ale nikto mi nevie povedat. Studijna o dalsom termine ako teraz v septembri nevie. Alebo kde by som to mohla zistit? Velmi pekne dakujem.

yyyxxx

Hrac, ale tu ide o zdravot. problemy. A neverim, ze az o rok mohli, ved su studenti, ktori nezostatnicuju na prvy x. To akoze museli opakovat az o rok? Divne.

Hrac

bud rada ze mozes mat statnice teraz v septembri, u nas sa nemohlo ani to, takze niektori az o rok dokoncili skolu ;-)

yyyxxx

No, asi napisem rektorovi, inak to nevidim. Neviem, co robia tie studijne.. vzdy hovno vedia, ked sa ich clovek nieco opyta..

tinki winki

Myslim si, ze zalezi aj od konkretnej skoly. Pokial ti to nevedia povedat na studijnom (a ani nemaju tendenciu ti to zistit) obrat sa na prodekanaku pre studium. Musis si to zistit sama.