k psychologovi alebo nie...

Príspevok v téme: k psychologovi alebo nie...
bb111

viesm, ze sa o tejto teme tu uz popisalo, ale ja mam problem. Som v zahranici ako vymenna studentka, rodina je sice mila, a chce mi pomoct, to odcenujem...no ich sposoby mi priserne lezu na nervy,neustale kricia, chodia spat neskoro, za vsetkym co urobim hladaju nieco ine.ja snazim sa presvedcit samu seba a dennodenne "bojujem"..no jednoducho mi nesadli, stale sa tu citim nepokojne,nemozem spat a ak ano tak ma trapia hlupe sny. A co je najhorsie, ze sa zo mna stalo cosi desive, nerozpravam vela a casto v priebehu niekolkych minut sa mi meni nalada z extremu do extremu. T.j. z euforie do strasnej depresie. No ked mam ten strasny nanic pocit smutku, vobec nemam pocit na samovrazdu a podobne. Viem sa nejako pretlciem do konca, len neviem ci mam po navrate ist k lekarovi hned, alebo pockat. Nechcem uz dlhsie ohrozovat samu seba, lebo tie zmeny nalad su priserne, vycerpava ma to...prosim odpovedzte niekto!

bb111

uz som tu dost dlho, okolo10 mesiacov a este 4tyzdne...a tym myslim, ze za vsetkym co robim hladaju nieco ine- idem do skoly na bicykli,lebo sa mi to paci, mam cas tak preco nie...-podla nich nemam peniaze, volaju do agentury,robia stresy...proste ma dozenu k sialenstvu, na protidrogove testy som musela,lebo som chcela but sama tak som nesla na hodiny, zato vysledky som mala stale ako predtym...vkuse mi tlcia do hlavy ze som depresivne decko-to najmä ked sa zavrem v izbe a pocuvam hudbu namiesto vycumovania do telky...ou a najlepsie bolo, ked mi povedali, ze ma vezmu taku aka som...ked som bola smutna kvoli kamaratovi,tak mi host.mama povedala:"Ked sa chces tak tvarit ta chod do svojej izby, lebo sa na teba nechcem pozerat..."...hej a pytala som o zmenu rodiny,ale oni im nahucali, ze som to depresivne decko ci co...

pusinka

A kedy sa vracias domov? Kolko tam uz si? Ja si myslim ze ked sa vratis domov tak bude vsetko ok ved tam ti uz bude dobre :) a nebudes potrebovat liecbu... a ak predsa premyslaj nad tym az potom :)