Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výpoveď skúšobná doba

Príspevok v téme: Výpoveď skúšobná doba
numbius

zdravím vás. chcel by som sa opýtať vedel by mi niekto poradiť ohľadom ukončenia pomeru počas skúšobnej doby, prvá: k dnešnému dňu mám odpracovaných 42 dní s nástupom od 19.6.2013, mám teda nárok aj počas skúšobnej doby na dovolenku ? súvisí to s tým, že by som chcel ísť na pohovor do inej firmy. Druhá otázka: akou formou mám oznámiť ukončenie pracovného pomeru počas skúšobnej doby ? písomne žiadosť doma napíšem a osobne ju potom odovzdám zamestnávateľovi 3 pred plánovaným ukončením pomeru? Ďakujem za odpovede

korkova

Niektore firmy ti daju dovolenku aj hned. Akurat problem je, ze ak si precerpas (napr zoberies si 10 dni, narok mas na 3) tak ti strhnu z vyplaty toto precerpanie (7 dni).

Skoncenie v skusobke mozes zo dna na den. Jeden den donesies vypoved a druhy den neprides.

0vecka

2 numbius co viem tak mu ju mozes zaniest aj osobne, co by som aj urobil ak to nieje nejaky velky curak. Dones mu ale dve kopie a jednu si nechaj podpisat. Alebo to mozes poslat aj postou ale tu by som mu to asi fakt predtym povedal lebo nieje to pekne ak sa o tom dozvie az ked otvori list. Teda v pripade ze si neleziete na nervy a uz je to len otazkou casu ci odides ty alebo ta vykopne.

numbius

vdaka za odpoved. ak si najdem este pocas skusobnej pracu potom mozem nasledne zaniest vypoved osobne sefovi ? funguje to takto ?

JessicaI

Dovolenku asi dostanes po odpracovani 60dni. Pokus sa v praci dohodnut a sprav nejaky nadcas a zober si nahradne volno. V skusobnej dobe mozes dat vypoved kedykolvek a taktiez ju mozes dostat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výpoveď skúšobná doba - Fórum - ZDRAVIE.sk