Rodičia ma nechcú púšťať von napriek tomu že mám 15.

Príspevok v téme: Rodičia ma nechcú púšťať von napriek tomu že mám 15.
Andrea,15

Dobrý deň chcela by som poprosiť o radu.Už nemám nervy sa pozerať na to ako ma moji premilený rodiča držia doma na reťazi..Mám 15 rokov všetci moji spolužiaci kamaráti a rovesníci si užívajú sú vonku aj do 00:00 a žúrujú..Ja musím byť doma o 19:30 vždy keď sa pýtam okolo 21:00 von s partiou povedia nie.Ich dôvod je že nechcú mať so mňa kur*u pritom som s nikým ešte nespala!Vždy mi ešte s ironiou a nervami povedia keď budeš mať 18 zbaľ si veci a choď kde len chceš..Je mi to trápne pred kamarátmi doslova sa mi zato vysmievajú a ja po nociach plakávam zato akých mám rodičov..Proste myslím že by mali byť trochu povoľný voči mojim požiadavkám aj keď chápem že sa o mňa boja ale tak trochu dôvery by im nezaškodilo či?..Ja to už takto nedokážem trpieť ďalej veď to už nieje normálne keď ma 9 ročné decko večierku neskôr ako ja?! ..Prosím poradte mi čo mám robiť? Ako im mám vysvetliť že aj ja chcem byť dlhšie ako všetci kamaráti?...Vopred za všetky rady Ďakujem!

ewelin...

pekne buď doma. svet je skazený a rodičia majú pravdu. preboha máš 15 !!! čo chceš o 00.00 robiť vonku ? a ešte sem napíšeš, že " A ešte som s nikým EŠTE ANI nespala " !!! To znamená, že kamošky spali a ty by si tiež chcela už. Odpovieš mi že nie, chceš byť len s kamošmi vonku, ale v podvedomí to chceš. Ach jaj tá mládež !! Bože v 15 by si mala byť ešte decko...čítaj, kresli, maľuj, píš básničky, skús nejaký hud. nástroj, puzzle, uč sa jazyky, pozeraj v telke filmy, veľa snívaj...máš čas na kamarátov, túlanie, alkohol, sex....vidím to na susedoch.viacerí majú 15-17 ročné deti, pred rodičmi sa hrajú na anjelov, a ked ich vidím potme na lavičke v parku je mi na zvracanie...nadávajú, pijú, 15 ročným babám nerobí problém klačať a fajčiť na lavičke chalanovi vtáka a okolo chodia ludia. A doma o ničom nevedia. kam tento svet speje ?

567

Aj ja mám 15 rokov a mám to tak isto. V lete do takej 9, v zime maximálne 7. Najprv ma to stvalo, ale teraz som stastná ze je to tak. Neviem si predstavit co by som mala do polnoci robit vonku. Kamaráti to chápu tiez. Nie si jediná :)

50mph

okrem chlastania a sexu v krikoch tam v tej dobe medzi osmou a polnocou aj tak o nic zaujimave neprides :D radsej sa vyspi a rano sa mozes aspon svieza nieco poucit do skoly, je to ovela uzitocnejsie :D

Andrea,15

Vždy chodím domov na časy..Nikdy sa mi nestalo že by som meškala tak by už aj nejakú tú dôveru by mať mohli..

:-)

No tak sa dohodnut, nech ti daju jednu sancu, pod podmienkou ze prides domov presny cas a v poriadku a postupne naberat doveru z obidvoch stran

slnovrat

Tak do deviatej by si snáď mohla...alebo minimálne do ôsmej. Upros ich po polhodinke. Alebo po hodinke. Mamiii aspoň do pol deviatej prosiim ...a psie oči. Ja som mala vychádzky tuším do desiatej.