Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som ako pubertacka ked ho vidim ,co mi sibe naozaj?

Príspevok v téme: Som ako pubertacka ked ho vidim ,co mi sibe naozaj?
nenarocna

v skratke,
som dospela zena :)
v praci stretavam jedneho co ked ho vidim ,ja neviem kam skor by som sa schovala, hned znervozniem,nohy sa mi trasu,tep sa mi zrychli srdce mi bije silno az si myslim ze to vidiet cez tricko ako pumpuje :D a ked viem ze sa pozera ,neviem kam skor ujst pohladom
citim sa ako 16 rocne dievca :( je to trapne,do roboty sa aj tesim ze ho uvidim a potom sa chovam takto ,je to velmi detske,
este sa mi to nestalo,ved toho cloveka nepoznam ,len sa stretneme v praci a pozdravime to je vsetko ,
a ktomuvsetku on je moj protiklad ,
aj sa chcem zbavit toho pocitu ale nejde to,ani neviem ako sa mu prihovorit ,lebo ani to sa neda kvoli praci

nenarocna

ivik ,viac sa usmej nanho ,ja si myslim ,ze chlap si vsimne ze ak sa babe paci ,zase az taki chlapi niesu ,ci ? ja sa vyskerim vzdy ked ho vidim proste ho zerem ocami , ja si myslim ze si to vsimol ,no nieze sa vyskerim ako na debilka ,ale taky usmev co si pod tym usmevom viem predstavit vsetko mozne stym chlapom ,je neuveritelne super sexy telo ma :)
to je ulet ako hrom aspon v hlave keby aj skutocnost bola taka tak mi staci uz asi len umret mhehe obrazne povedane :)

ivik24

vieš myslím to tak, lebo neviem či sa mu páčim, lebo nič sa nikam neposúva. iba sa v škole obchádzame a nič viac..hm to ti verím, že človek si to na tebe všimne, keď si šťastná.

nenarocna

ivik :) preco trapit ? ked vies ,ze sa mu pacis ?
ja sa citim ako blbecek ked ho vidim chodim vysmiata ako mesiac :D aj kolegyne sa ma pytaju ,ze co mi je v poslednej dobe ze chodim vysmiata :) aj dnes to bolo \"hroza\" ked som ho videla uff kazdym dnom vyzera lepsie a lepsie :D :D a ja som vzdy viac mimo a uz aj na robote to vidno :/ zabudam nejake veci ked je on v blizkosti uff a to zase nieje dobre :) uz som aj chcela nieco len tak povedat na srandu no neslo to :D

ivik24

ahoj nenarocna, ja mám tiež podobný problém, tiež sa mi jeden chalan páči, vždy pozerá po mne, neviem čo robiť, ale asi sa nad tým nezamýšlať, nič za tým neni :/ človek sa len trápi

nenarocna

janse ,ze nemusis ja som sa len spytala,ze ak to nieje tajne,ale nenutim nikoho ,tak isto som sa mohla opytat na vek ,je to jedno bola to len otazka.
ale ja mam 32 a som z banskej bystrice

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som ako pubertacka ked ho vidim ,co mi sibe naozaj? - Fórum - ZDRAVIE.sk