Som ako pubertacka ked ho vidim ,co mi sibe naozaj?

Príspevok v téme: Som ako pubertacka ked ho vidim ,co mi sibe naozaj?
nenarocna

v skratke,
som dospela zena :)
v praci stretavam jedneho co ked ho vidim ,ja neviem kam skor by som sa schovala, hned znervozniem,nohy sa mi trasu,tep sa mi zrychli srdce mi bije silno az si myslim ze to vidiet cez tricko ako pumpuje :D a ked viem ze sa pozera ,neviem kam skor ujst pohladom
citim sa ako 16 rocne dievca :( je to trapne,do roboty sa aj tesim ze ho uvidim a potom sa chovam takto ,je to velmi detske,
este sa mi to nestalo,ved toho cloveka nepoznam ,len sa stretneme v praci a pozdravime to je vsetko ,
a ktomuvsetku on je moj protiklad ,
aj sa chcem zbavit toho pocitu ale nejde to,ani neviem ako sa mu prihovorit ,lebo ani to sa neda kvoli praci

Elephant

ano opakujeme sa a tak tomu nechaj volny priebeh a uvidis co prinesie buducnost mozno ti da nieco najavo a mozno budete len nadalej kolegovia

nenarocna

len sa opakujem ,my sme uplne uplne protiklady ,a urcite si je vedomy toho aj on ,napr.dready a vyholena hlava ,alebo punkac s pipkou ,rozumies ?

nenarocna

ja si to nemyslim,vacsinou s a nemylim v tychto veciach ,
len to sa neda v praci kde sme to nejde vies to je problem

nenarocna

to je v pohode, :)
vcera som mohla kludne nieco povedat lebo prechadzal okolo a nik iny tam nebol,da sa tak povedat a ja nic len som sa pozdravila toto nevedie nikam,mne bude blbnut v hlavu ci bruchu ci kde mi sibe z tohto cloveka a nic sa neudeje ,aj by som sa prihovorila,ja sa bojim ,ze to bude trapas

Elephant

&/ takze rychla erekcia je problem tak to je ine kafe :D
ja som narazal na takych sracov co sa na nich baba pozrie a uz beru nohy na plecia. mal som takeho kamosa jemu riadne drb**o v hlave. normalne sa otacal chrbtom ked sa k nemu baba priblizila ale to uz zakecavam temu nenarocnej. sorry kocka uz nebudem :)

&

Slon ja mám babu už chytenu ja zdrham kvôli tomu ze ak sa mi ina páči tak sa rýchlo vzrusim a je problém na svete :)

outu

ja som tiez mala motyliky pri jednej osobe, tak po dlhom premyslaní, zvážení pre a proti padlo aj pozvanie na kavu. :) teraz sa sice citim trapne, ale aspon viem na com som. i ked mam pocit, ze ta osoba ma tiez trosku problém sa mi pozriet do oci. a to moze byt uplne v klude. :)

fungicirka

Toto iste sa deje aj mne. Len s tym rozdielom, ze my sme spolu uz boli viac raz sami, on je single a ja zadana.
Je to uplne cele bez zmyslu :-)

Ale tie pocity motylov v bruchu, vzdy, ked sa stretneme na chodbe, usmejeme na seba, napise mi mail....
Citim sa ako decko. Chcem sa tych pocitov zbavit, stve ma to.nechcem citit nic take....otravuje ma to.

Hlupa chemia v tele! :-\