Som ako pubertacka ked ho vidim ,co mi sibe naozaj?

Príspevok v téme: Som ako pubertacka ked ho vidim ,co mi sibe naozaj?
nenarocna

v skratke,
som dospela zena :)
v praci stretavam jedneho co ked ho vidim ,ja neviem kam skor by som sa schovala, hned znervozniem,nohy sa mi trasu,tep sa mi zrychli srdce mi bije silno az si myslim ze to vidiet cez tricko ako pumpuje :D a ked viem ze sa pozera ,neviem kam skor ujst pohladom
citim sa ako 16 rocne dievca :( je to trapne,do roboty sa aj tesim ze ho uvidim a potom sa chovam takto ,je to velmi detske,
este sa mi to nestalo,ved toho cloveka nepoznam ,len sa stretneme v praci a pozdravime to je vsetko ,
a ktomuvsetku on je moj protiklad ,
aj sa chcem zbavit toho pocitu ale nejde to,ani neviem ako sa mu prihovorit ,lebo ani to sa neda kvoli praci

jarny kvet

no co mam ja vypozorovane, tak ak ma niekto az takto pritahuje, tak je to obojstranne. ako tu pisali, imunitne systemy, atd. tie signaly zachytia obe strany. a ked to je jednostranne od chlapa, kolkokrat je to preto, lebo baba berie HAK a ma uplne pokrivene to vnimanie vhodnosti partnera. nastastie som ju v zivote nebrala ani nemienim, tak sa clovek docela vyzna v tych signaloch. jlen si myslis, ze on ani nevie ze existujes, mozno ma uz vsetko o tebe precheckovane, kde nasiel nieco :D ale mozno je zadany, tak to musi v sebe dusit a mozno je len hanblivy.

nenarocna

:)niesom typ baby co nadviaze s chlapom len tak rozhovor aj ked robime na tom istom mieste,mame uplne rozlisne povolania,takze ani ohladne prace sa nemozem prihovorit ,je to naozaj ako za mojich detskych cias :D sa smejem sama na sebe ,len do kedy ?! :D ja viem o nom dost vela on ani netusi kto asi som b

cezpolnicka

ahoj...podla mna ti takto signalizuje tvoje telo, ze je geneticky dost vyhodny pre vasich pontencialnych potomkov...znie to mozno smiesne :D, ale podla mna, ked narazis na takeho cloveka, co ta pritahuje az takymto sposobom tak to bude kvoli imunitnemu systemu...citala som clanky o tom ako si hladame partnerov a je tam pisane, ze co s najodlisnejsim imunitnym systemom...ak si bola uz blizsie pri nom a mala si sancu zistit ci sa ti jeho vona apci alebo nie tak moze ist o to prave...ja som sa takto chovala ako dieta :D, ale niekedy ked vidim velmi pritazliveho muza a som v jeho blizkosti tak to vyzera dost podobne stale :p, len u mna to je spojene aj s nizsim sebavedomim a s minimalnymi skusenostami, co u teba po dlhorocnom vztahu nie je ten pripad...skus to podla mna prekonat, potrebujes ho spoznat trosku a podla mna to zmizne alebo to prerastie do niecoho vacsie z tvojej strany...

nenarocna

lekciu som uz dostala si myslim !?
mala som dlhorocny vztah, kde ja som bola naivna hlupana co lubila chlapa a on lubil mna aj ostatne co presli okolo nas :/
presiel rok a mne bolo zase fajn,a zrazu sa mi stalo toto
ani to neviem pomenovat ...asi mas pravdu zenske simrania v bruchu :)

agartio

zivot ta chce pravdepodobne vlakat do pasce, a dat ti poriadnu lekciu.

Aspon skoro vzdy tieto zenske "simrania v bruchu" a strata kontroly nad sebou, tak koncia.