Typ cloveka, alebo bezny standard?

Príspevok v téme: Typ cloveka, alebo bezny standard?
cokokeksik

Drahi prispievajuci,

prosim pomozte mi vyriesit moju dilemu ohladom mojho partnera. Je to dospely chlap (a rozumny) cosi po 30 ale jeho spravanie o tomu nenasvedcuje.

Zaujima ma ci je normalne (rozumej- bezne) ze partner, drziac za ruku svoju partnerku, sa otaca za slecnami (doslova otaca / nie obcas- ale majoritne). Ci je taktiez bezne, ze ked s partnerkou / partnerom sedite v podniku sledujete okolitych ludi miesto toho aby ste sa pozreli a konverzovali s ludmi pri vasom stole.

Vopred dakujem za nazor.

Prezývka55

cokokeksik tak ako nie je to velky problem, skor sa cudujem jemu ze ci mu to nie je trapne, ja by som sa citil trapne keby som takto vytacal krk.

cokokeksik

slnovrat- alebo su len unavene z hladania a zamyslaju sa nad tym ci sa oplati hladat a ci je vobec mozne stretnut nieco lepsie- rozumej prosim, ze niesom bita ani podvadzana, nestaram sa sama o domacnost (mozno ani z polovice) niesom nicim obmedzovana, som dobre financne zabezpecena- proste v hrubej podstate sen kazdeho unaveneho cloveka. (Preto zvazujem, ci toto niesu iba ubohe malichernosti)

slnovrat

Určite sa hájil aj tým, že je chlap. No, on sa nezmení , takze je na tebe, čo s tým spravis. Mozes mu to vrátiť, alebo ho opustiť

cokokeksik

Samozrejme, ze sme sa o tom bavili. (Ak by to tak nebolo, asi by som nemala dovod pisat sem a pytat radu- skusenosti) Jeho pohlad - je to uplne normalne / prirodzene/ bezne a je to moj problem so sebavedomim / ziarlivostou - nepamatam si doslovne.

cokokeksik

inyproblem- zial suhlasim- co vsak s clovekom co sa nudi, podla tohto opisu, vzdy a vsade (pokial to niesu uplne novi ludia, alebo nejaka zena co sa mu paci a nevida ju casto) ?

Prezývka55

cokokeksik -> kazdeho zrak pritiahne bujne poprsie alebo pekny zadok ale ze by sa kvoli tomu mal vykrucat krk a utierat sliny z papule tak to zas nie.

cokokeksik

:) pytam sa prave preto, lebo si niesom ista ci je to az tak nespravne a dolezite ;). Ako bolo spomenute mnohi to robia a skryvaju. Trosku uprimnosti je vacsinou vitane osviezenie- iked tuto sa to trochu bije s mojou hrdostou a necitim sa obvykle komfortne. A ja sa naozaj nerada citim neprijemne!