Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preliečená mykóza

Príspevok v téme: Preliečená mykóza
dada2525

Dobrý deň, na základe kultivácie mi bol gynekologičkou predpísaný Macmiror complex 500 vaginálne tablety a na vonkajšie užitie Batrafen krém. Tablety som dobrala pred 4 dňami, krémom sa naďalej natieram. Avšak po dobratí tabliet pociťujem slabé svrbenie a občas pálenie v okolí pošvy. Chcela by som sa spýtať, či sa mi ochorenie (mykóza, plesne) vracia alebo ide o vedľajší účinok krému? Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

RNG

Alkalizacia, mikrovlakniny a probiotika rozneho druhu je odpoved na hromadu zdravotnych problemov vseobecne, lebo probiotika spravne rozmnozene vyrobia az 70% vsetkych protilatok, s ktorymi telo disponuje a preto treba probiotika vsemozne podporovat, nasadzovat a zivit zmesou mikrovlaknin. Mikrovlakniny ako silny absorbent zaroven odmoruju telo, cim ho posilnuju.

dada2525

RNG: takže ak to dobre chápem, to, čo mi teraz treba je brať probiotiká, ktoré sa postarajú, aby sa mi problém nezopakoval? A teda, keďže beriem probiotické tabletky už po nejakú dobu (špeciálne proti mykóze), nemusela by som sa obávať? čo sa sladkého týka, to obmedzujem, v poslednej dobe maximálne sušené brusnice kvôli imunite...

RNG

Dobre osadena probioticka flora v crevach vyrobi dostatok protilatok nielen proti candide a plesniam v crevach, ale aj inde v tele.
Takze tam to treba napravit najprv a to nejedenim vela sladkeho, branim dostatku mikrovlaknin po cely zivot a nasadenim si kvalitnych probiotik.
Problem je, ze tu ludia podcenuju branie mikrovlaknin a casto maju nanic probiotika, tj take, co neodolaju ani teplu ani kyselinam, tj sa nemozu zive dostat do criev vo vacsom mnozstve.

psychoTeror

este ma napadlo ze teraz je dost teplo a tam dole sa vam pipulky tiez velmi potia v gatkach tak ci to nemas z potenia vies teplo vlhko bez vzduchu

MultiLevel

moze to byt aj z toho kremu....
Inak, preliecil sa aj partner? Je uplne jedno, ze teraz spolu nespavate, alebo, ze je milion kilakov daleko. Dolezite je, aby sa preliecil aj on

dada2525

kúpaliská tiež vynechávam a vane tak isto, max sprchy. To ma zmiatlo, že je to len občasné svrbenie, ráno napríklad nič. Občas to cítim po aplikácii toho Batrafenu, ktorý si dávam trikrát denne, preto ma napadlo, či to nemôže byť z toho, keďže to je jeden z vedľajších účinkov z príbalového letáku. Ja už len kombinujem, lieky som dobrala podľa odporúčaní a vyhýbam sa všetkému, čo to môže spôsobovať...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preliečená mykóza - Fórum - ZDRAVIE.sk