Najlepsi make-up

Príspevok v téme: Najlepsi make-up
makeup

ahojte baby :D budem mat 16 a mam tak trochu akne a mastnu plet. ktory make-up by ste mi odporucili? do teraz som pouzivala od avonu, ale chcem nieco lepsie. a ak mate skusenosti aj s tymi z lekarne, prosim napiste. citala som, ze tie od la roche su dost do oranzova ale ja by som potrebovala bledy odtien. nechcem vyzerat ako oranzina :) a napiste aj aky pouzivate puder, aby som sa potom mohla aj prepudrovat niecim osvedcenym :D dakujem

AfterEight

Ahoj,ja som pouzivala uz velmi vela make upov,ale pred par dnami som si konecne kupila dermacol 24h make up! Laska na prvy dotyk :-) mala som ho na sebe od 10-21 h a fakt som vyzerala super,sviezo a prirodzene. Som bleda, kupila som si odtien c.2,nech nevyzeram oranzovo a fakt krasny,prirodzeny odtien mam. Nerobi to okraje okolo tvare,zakryje zilky,pory a pupaky. Citala som si o nom recenzie a neklamali :-)

Puder pouzivam momentalne essence.

BB Neodporucam! Vobec to na tvari nedrzi,trosku sa spotis a hned je dole. Atd. Absolutne som neni spokojna a to bol znacky garnier,co ma dost sklamalo,lebo tuto znacku milujem.

maddie

odtieň make-upu je individuálny, pretože každá z nás má iný tón pleti (dooranžova, dožlta, doružova...) treba skúsiť, čo vyhovuje jednej, nemusí druhej...ja mám tiež viac-menej problematickú pleť, používam teraz make-up affinitone, a púder Stay Matte transparentný od Rimmel, ten je super

Laura93

ja som vyskúsala tiez vela makeapov a najviac mi doteraz sadol Dermacol 18 h tento: www.krasa.cz

a co sa tyka púdru, uz niekolko rokov pouzívam tento: www.shop-mania.sk
a som s nim spokojná, je výborný, prekryje a nelesknem sa tak skoro

a tiez mam problém s mastnou pletou

orchidejka

la roche toleriane teint, ja bb kremy moc nemam rada, nevidim v nich nejako vyznam lebo ak mas nejake vyrazky tak tii ich neprekryje, tak isto ak mas flaky po akne tak ti neprekryje...mne to pride len ako farebny krem. Sestra si ho nedavno kupila ze na leto, aj ja som rozmyslala zeby som ho kupila nech pokozka aspon trochu dycha a nie je zatazovana az tak, ale absolutne ma nezaujal a ju tiez nie, lebo jej stoji na skrini. Pre mna je to akoby nahrada makeupu pre 12-rocne ktore uz chcu pouzivat makepy

katka-rikiki

Ahoj, podľa mňa by si mohla skusiť taký dá sa kúpiť aj v Oriflame - Giordani a nato práškový mary kay... podľa mňa to je to naj.a pomoho by aj keby si 3x denne čistíš pleť, make up by vyzeral krajšie a aj by dlhšie vyzeral :)