Najlepsi make-up

Príspevok v téme: Najlepsi make-up
makeup

ahojte baby :D budem mat 16 a mam tak trochu akne a mastnu plet. ktory make-up by ste mi odporucili? do teraz som pouzivala od avonu, ale chcem nieco lepsie. a ak mate skusenosti aj s tymi z lekarne, prosim napiste. citala som, ze tie od la roche su dost do oranzova ale ja by som potrebovala bledy odtien. nechcem vyzerat ako oranzina :) a napiste aj aky pouzivate puder, aby som sa potom mohla aj prepudrovat niecim osvedcenym :D dakujem

orchidejka

ja som mala pocas zimy z lekarne od vichy dermablend - neskutocne kryje ale robi az masku na tvari (mne na fotke ani znamienka nebolo po nom vidno :D), dost sa po nom lesknes cize treba pudrovat a po dlhsom uzivani mam pocit akoby sa mi zacali supinky zvyraznovat. a potom som este chcela vyskusat ten od la roche novy a vobec nerobi do oranzova odtiene a to som tiez bleda ale zda sa mi ze slabo kryje, neviem, mne sa nejako nepacil, mam ho doma ale to som ho len raz dvakrat vyskusala lebo oba sa mi zdaju tazke na leto, tak som teraz v lete siahla od rimmelu ten s cervenym vrchnacikom, joj ako sa vola, lasting finish 25 hours. To je podla mna super makeup a este za aku cenu. Kedysi davno som pouzivala od astoru mattitude (ten je taky hustejsi, lebo ja nemam rada strasne riedke makeupy co ti este po ruke tecu :) mam ho este doma, tak sa k nemu asi vratim. Co sa tyka pudru - treba treba. V podstate je to jedno aku znacku mas, ja mam doma od aatoru a od dermacolu, ale viac da mi pozdava od astoru a ani neviem preco :)