Sex

Príspevok v téme: Sex
lajla3800

Ahojte.
Ani neviem preco sem pisem asi to potrebujem len dostat zo seba von. S partnerom sme spolu 2 roky, kratku dobu spolu uz aj byvame. Sex mame pravidelny cele dva roky. Som zena co nedopusti aby sme mali sex raz za mesiac, premozem sa aj ked sa mi nechce, ale nieje to ono, co by som asi aj cakala ked sa navzajom uz tak pozname. V postely to mame strasne jednotvarne. Predohru poznam mozno minutkovu. Nestacim ani zvlhnut a uz sa tlaci dnu. Viem ze ma miluje som si tym muzom ista ako ziadnym inym, no mna to prestava bavit. Kolega v praci ma stale dvojzmyselne narazky je strasne sexi a mne sa zneho az toci hlava. Aj mi povedal ze na mna neustale mysli . Nechcem nikdy podviest svojho partnera pretoze ho horozne milujem a preto som mu o tomto probleme dnes povedala, povedal ze to chape a ze to zmeni, ze mi da vsetko co potrebujem. Tak som zvedava co stym spravi. Radu asi ani nepotrebujem, len som sa potrebovala mozno takto vyrozpravat:)

Prezyvka55

Dokoncim od sadfsad : A cely cas mysli na jej mokre nohavicky a ako by ju pretiahol, chytil ju za prsia a dal si ich do ust. A potom pride k tebe a povie ze ta miluje .. dobry pocit nie? :D
Tak si to skus predstavit lebo v takej pozicii je teraz on :D

sadfsad

Jedneho milujes a druhy je strasne sexy a toci sa ti z neho hlava - to ste typicke baby...
Si predstav opacne - tomu tvojmu sa paci sexy kolegyna, az sa mu z nej toci hlava - aky mas pocit???

Prezyvka55

:D hej vacsinou su chlapi vzdy taki hrdinovia ked balia zenu :D vsetko maju vsetko daju :D vsetko splnia ... no a aj tak to zbehne do stereo typu. Co si myslis ze on je nejaky bohem? Len je to proste tak ako ked sa tesis novej hracke. Ale ta znudi.
Radsej rozmyslaj ako zmenit sex s tym partnerom co mas. Co noveho pridat, co vyskasat spolu. Podiskutujte si, kupte si nejaku knizku alebo stiahnite kamasutru :D je to sranda alebo skuste rozne praktiky co ste neskusali.