rozisiel sa so mnou:(

Príspevok v téme: rozisiel sa so mnou:(
monica

mala som priatela dva roky..a pred dvoma dnami sa so mnou z nicoho nic rozisiel..bol na studentskom vylete v nemecku aj s jeho dakymy posluziakmi zo skoly..a nasiel si tam inu..povedal mi ze ma uz dlhsie nelubil..lenze ja som myslela ze je vsetko ok:( :( a kym bol tam a ja mu pisala sms ako mi chyba a lubim ho on tam s druhou spal..ako mi to mohol urobit:( :( ja necakam zaidne rady ani nic..urcite mnohy viete ako sa citim..ten strasny pocit samoty a prazdnoty ublizenia..neviem ci budem nejakemu chlapovi este verit:( akk niekto chce moze mi napisat :(

Soraja

monica, nezasluzi si,aby si s apre neho trapila, je to hajzel, prisiel o skvelu babu a o lasku, jemu s ato vrati. JA viem lahko s ami pise, ja som sa rozisla s chalanom po 4 rokocha porobil mi vela svinstiev ale stale som ho lubila, ale necakane som nasla novu lasku, nezufaj, najdes si niekoho lepsieho, chvilu ta to bude boliet,ale neboj, bude to dobre. Viem ako sa citis, neviem co by som robila, keby sa so mou moj mily rozisiel, ale asi by som to musela prezit. Hlavne nebud sama, to je to najhorsie. Chod s kamaratmi von, najdi si nejaku cinnost,aby si na neho stale nemyslela. A hlavne daj prec vsetky veci co mas od neho z oci (ale nevyhadzuj ich, niekedy o 10 rokov si pospominas a mozno aj s usmevom). Drzim ti palceky a hlavne prajem aby si coskoro stretla niekoho lepsieho, pretoze taketo rany sa najlepsie liecia laskou:-)

monica

ako to ze som s clovekom vyse dvoch rokov a nakoniec je aj ta uplne iny ako som si myslela...ja uz teda nweviem kolko poterbujem niekoho poznat aby som naozaj vedela aky je..to je vazne skoro vzdy tak ze ked sa rozijdes zistis ze ten clovek bol uplne iny ako si si myslel ze je?:(

chrumka

dakujem vam obom...myslim ze takto sa to lachsie zvlada....ked viem ...ze nam pomahaju aj iní ludia len tym ze nam volaco napisu........drzim vsetkym holkam palceky....vsetkym co su sklamane

ozvena

Ja viem monica, to tak byva...si povieme, ze si nezasluzi uz ani jednu jedinu nasu slzicku, ale neda sa. Ja ta chapem, musis sa vyplakat, mozno ta to trapenie a ten smutok bude drzat dlhsie, ale uvidis, ze pride cas, ked si povie, ze on za to nestal a ty si takeho nezasluzis.

ozvena

dievcence, moc vam drzim palceky a posielam vela energie, aby ste mali toto zle obdobie cim skor za sebou!!! Drzte sa!

monica

chrumka dakujem...mozno mi to pomoze dkujem velmi pekne..ked viem ze to aj iny zazili je mi lepsie lebo vedia ako sa citim..boze preco je to tak ze si mysslim ze o tom cloveku viem vsetko a nakoniec aj tak skoncim tak ze si myslim ze som ho vobec nepoznala:( :(

chrumka

ahoj...je mi luto co sa ti stalo...je mi z toho doplacu----necakam ze ti to pomoze..ale chcem ti napisat.....pretoze tiez ma nieco trapi..... moja mama ma radsej moju sestru a stale mi to dava najavo:-(( dostali sme sa uz k takym hadkam ze od pi ...do pi.. :-(( je to hrozne :-(( pritom sme z dost slusnej rodiny..ja len cem aby ma mala o trosku viacej rada vsetko by bolo oukej..neviem ako mam prestat plakat.....nedokazem sa jej uz pozriet do oci..viem ako sa citis.....vies..chodila som s chalanom rok a pol a jemu na silvestra prisla smska od druhej v takom zneni: zeee: dakujem za vcerajsiu noc bolo mi s tebou nadherne.......tiez som myslela ze by to nedokazal...a na silvestra..vies.......je mi strasne luto co sa ti stalo...ale teraz mam priatela ktory ma neskutocne miluje a citim to kazdu stotinu mojho zivota...a preto to pisem, bo chcem ti povedat ze henten tam ako pises, si ta vobec nezasluzil....... viem ze ti to nepomoze co ti tu pisem...ale je to tak..najdes lepsieho..ktory si ta bude vazit....drzim ti strasne palceky.... uz nemam silu pisat dalej :-(( alebo skor.....nevidim cez slzy..som ale stastna ze mam priatela ktory ma drzi na nohach..dakujem ti srdiecko toutop cestou...