Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako malé dieťa

Príspevok v téme: Ako malé dieťa
La-dy

Mám 17 rokov a už dlho sa mi páči jeden chalan, má 20. Dá sa povedať že rok, s prestávkami, sme spolu niečo mali. Dokonca pred mesiacom som sa s ním skoro vyspala. A jednoducho odvtedy sa mi neozval, nenapísal mi, vonku ma ani nepozdraví a hovoril, že keby ho kamarátka vtedy ku mne neposlala, tak by za mnou neprišiel a teda by sme neskončili v posteli. A pritom ma tam vtedy chcel, písal mi, aj pred tým ma volával všade...A ja fakt neviem čo si mám o tom myslieť. Už som sa s ním chcela aj rozprávať, aby som vedela, na čom som, ale keď som sa spýtala nášho spoločného kamaráta, tak mi povedal, že ak chcem riešiť vzťah, tak to nemá zmysel sa s ním o tom baviť. A fakt už neviem čo a ako ďalej, ľúbim ho, je to prvý chalan, ktorého takto veľmi ľúbim. Prosím, poraďte...

La-dy

Ale on nemá frajerku, takže preto som v neistote.. Či sa iba hral alebo čo.. Ale už mám v tom jasno, a veci nechám plynúť, buď sa ozve alebo nech nechá tak, nebudem naňho čakať... Vážim si Vaše odpovede :-)

eddings

Cindy35> Aka neistota? S tebou sa bud chcel vyspat, co nebolo, alebo zacat vztah, co sa nestalo. Teraz sa vratil k byvalej, takze sa neozyva. Preco by sa mal ozyvat ked ma iny vztah? Kde je v tom aka neistota? Cakas inu reakciu z jeho strany??? Proste vtedy mal zaujem, a teraz uz nema!

Cindy35

hm, tazko povedat, mne sa stalo to iste, uz sa so mnou nebavil a vsetci mi hovorili ze preto, lebo sa so mnou vyspal a vykaslal sa na mna. lenze ja viem pravdu - ze sme sa spolu nevyspali!
odvtedy sa mi neozyva a viem ze sa vratil k svojej byvalej. neviem cim som ho tak odradila, ta neistota je blba.
ale na druhej strane, ak sa citis zle teraz, predstav si este o kolko horsie by si sa citila, keby sa ti neozyval potom co nieco bolo..

La-dy

sex nebol, keď poviem skoro, tak skoro... Stopli sme to, teda ja, pretože som sa bále práve toho, čo sa stalo, že potom sa na mňa vykašle... A fakt som už dá sa povedať zúfalá a neviem, čo robiť... Či sa s ním porozprávat, alebo vykašlať sa na neho... Chalani, skôr vy by ste mi vedeli poradiť... A práveze ja si nemyslím, že doliezam...

redbull

no zlatko tak takmer ta dostal tam kam chcel a asi prilis skoro ta dostal tak uz ho nudis alebo velmi nanho tlacis a doliezas.
tiez nemam rad baby co mi lezu skoro do postele. co si o vas potom mame mysliet ak nie to jedine. alebo len zistil ze niesi celkom jeho typ

0vecka

mne sa paci ked nejakya pubertak povie ze sa len trosku vyspal s nejakou. Hned na to vzdy reagujem ze nj a teraz je len trosku tehotna?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako malé dieťa - Fórum - ZDRAVIE.sk