Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chirurgická extrakcia osmičky - skúsenosti, získanie termínu

Príspevok v téme: Chirurgická extrakcia osmičky - skúsenosti, získanie termínu
kvietok19

Dobrý deň,

chcela by som vás poprosiť o radu ohľadom extrakcie zubu múdrosti. Prednedávnom ma zubárka poslala na stomatologickú chirurgiu, aby som si vybavila termín na zákrok, ja som to nechcela unáhliť, lebo som mala strašne veľa neodkladných záležitostí a podľa rozprávania iných som vedela, že s vybratím zubu sa budem motať vyše týždňa. Lenže zub sa začal ozývať a na chirurgií som bola, líce a ďasno mám opuchnuté a termín mi dali až o 6 mesiacov (Ružinovská nemocnica, BA).

S akými klinikami ste boli spokojný v Bratislave, prípadne blízke okolie? Nitra alebo Trnava by bola tiež ideálna. Potrebovala by som termín v blízkej budúcnosti, 6 mesiacov je neskutočne veľa, dosť ma zaskočili.
Som ochotná zaplatiť aj prednostné vyšetrenia, ale peňazí na rozhadzovanie nemám. :) Lebo videla som za vyťahovanie zubu aj také pálky, že 150 Eur. Tak keby bola aj normálna suma.
Ďakujem, veľmi by ste mi pomohli.

Prezývka55

6 mesiacov, no som rad ze nie som v tej BraTYslave.
V KE na FNLP robia extrakciu do tyzdna max do dvoch a neplati sa nic. Teda 60centov za injekciu.

Alebo mozes zasimulovat a ist na zubnu pohotovost v blave, vytrhnu ti ho hned a zaplatis podla mna tak do 10eur.

philips

AnjelZobkowy, a ponúkaš aj pooperačnú starostlivosť a liečiš aj prípadné infekcie, či iné nepredvídané udalosti?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chirurgická extrakcia osmičky - skúsenosti, získanie termínu - Fórum - ZDRAVIE.sk