Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dýchacie ťažkosti

Príspevok v téme: Dýchacie ťažkosti
Adam1234

Mám 15 rokov a už asi rok trpím ťažkosťami s dýchanim.Príznaky mám len dychavičnosť nič viac ale,už to je niekedy neznesiteľne.Bol som i na vyšetrení u lekára na ORL ale i na pľucnom na spirometrii a všetko dobre srdce dobre pľuca dobre.Už nechapem z čoho to može byť, ale asi pred 6 rokmi mi diagnostikovali chronicku gastritídu a dosť často ma páli záha.Lekari mi povedali,že to može byť pre kyseliny alebo pre Úzkosť.Lekárka na pľucnom mi dala magne B6,že mám doplňať horčik,že je to uzkosť a stres ale mne nieako ten horčik nepomáha a to ho,už beriem 3 týždeň...Takisto mám vybrané nostné mandle. Prosím o radu, či má niekto s tým skúsenosti.

Adam1234

Dik za radu.Ja chodím behávať a plávať furt po fyzickej aktivite mi je dobre dychavičnosť zmizne ale, ak som v kľude tak sa to objavuje.

odpovedam

Palenie zahy je vacsinou sposobene nedostatkom kyseliny v zaludku, nie jej prebytkom. Uprav si jedalnicek, jedz vela zeleniny ku kazdemu obedu, ovocie nekombinuj s nicim dalsim, pi vodu s citronom, vynechavaj sladke a priemyselne upravovane potraviny. Obmedz aj pecivo, jedz len kvalitne z celozrnnej muky. Pi aj repikovy caj.

Dychavicnost je casto sposobena nedostatkom pohybovej aktivity. Pre nesportujuceho cloveka plati, ze klesaju vsetky parametre vykonnosti (vratane vykonnosti pluc) o cca 2-5% rocne. Zacni behat, to je najlepsia aktivita pre teba. A hlavne v tom vytrvaj, pretoze vacsina ludi ignoruje radu lekarov ohladom sportovania. Behaj pre radost, vezmi si hudbu do usi. Verim, ze tvoj problem sa tymto zmierni ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dýchacie ťažkosti - Fórum - ZDRAVIE.sk