Co si myslíte o tomto vzťahu?

Príspevok v téme: Co si myslíte o tomto vzťahu?
ketsut

Mám dvojmesačný vzťah s mužom, o ktorom neviem čo si mám myslieť.....zo začiatku mi denne volať aj 2Okrát, čo robím, kde som, čo som...prečo sa neozvem, ked náhodou on nevolal...bolo to na mna akosi privela, tak som ho na to upozornila, nech ma neuhána, pri tom sa rozčulil a zložil mi telefon. Potom sme si to vysvetlili, že on je rád že som mu vstúpila do života, že sa teší na rozhovory so mnou, smsky....
Neskôr ma pozval na chatu, kde sme strávili dva dni (nebol medzi nami sex) grilovali sme, upratali chatu a on sa opil, bola som tak v cudzom prostredí, a celú noc som si hovorila, že s takým človekom byť čo ma niekde zoberie a opije sa...je to o ničom...lenže na druhý den sa mi ospravedlnoval, že to lutuje, že nechce aby to medzi nami skončilo, koli takej vecim že sa opil. Potom sme boli párkrát ešte von a znova na chate. Tento raz ale došlo k sexu, len on akosi nemohol dosiahnuť vrchol a preto začal zúriť, treskol dverami a išiel fajčiť.....na druhý den mi to vysvetloval, že ked ku niekomu niečo cíti, tak sa má prvý raz taký problém...len ja som sa cítila vtedy zvláštne. V poslednej dobe čím dalej menej komunikujeme, hádame sa....provokuje ma, má hlupe poznámky na mna moju rodinu, čo sa mi nepáči. Ked mu to poviem, tak mi povie že som uzkoprsná, dôležitá ako hov...o. Stále hovorí o kompromisoch ale myslím, že len o nich hovorí nedokáže ich robiť. A ešte ma upozonil, čo mám a čo nemám robiť čo mu vadí....ale ked ja ho upozorním na niečo, tak to ospravedlnuje tým, že aj iní sa tak chovajú a nevidí v tom problém.
Včera sme si písali a ja som sa rozlúčila, že idem spať už, tak mi napísal, že som to prehnala, že som ho vytočila a že nech sa mu už neozývam nikdy....tak som si to chcela vysvetliť zavolať mu, tak ma vždy zrušil, prípadne nezdvihol.Dnes pritom mi napísal sms.
Co si o tom myslíte?

Abigail7777

ak s ním ostaneš rovno Ti viem povedať, že ako to skončí
- zničí Ti sebavedomie,
- neustále ťa bude terorizovať, zhadzovať
- otázka je, že či chceš takýto život s takým to psychicky narušeným človekom, ale to už je na tebe

ketsut

upresním to, ja som bola tá čo postupne čím dalej menej komunikovala, nereagovala na neho...tým som chcela až sa to skončí, respektíve nech sa ukáže v pravom svetle čo v nom je....a aj sa ukázal....

EmilyE

ketsut

panebože, dievča, utekaj čo najrýchlejšie a čo najďalej. Ten človek je psychický manipulátor a zničí ti život, pokiaľ zostaneš s ním ....

Prezývka55

Kebyze som zena o opije sa pri mne tak uz v tuto chvilu by skoncil uz by to ani dalej nepokracovalo.

Ale co chces pocut? Podla nas je divny. Ale rob ako myslis. Je to na tebe ci si ochotna jeho spravanie znasat alebo nie.

Trochu mi je divne ze ked je z teba stale nervozni a stale ma nejaky problem ze potom preco sa s tebou obtazuje.

Tak ti poviem. Asi ste sa "nanasli". Nemajte vztah na silu kvoli tomu ze nikoho nemate ineho.

winki

Ako ty chceš naozaj vzťah s človek čo ti po dvoch mesiacoch robí takéto stresy? Nič si s ním ešte neprežila a už sa naváža do tvojej rodiny? Blik, blik, blik.

Abigail7777

lebo ťa začal už manipulovať,, vydiera ťa takto, aby si mala pocit viny, a potom sa ozve, ako keby sa nič nestalo, drží ťa v šahu,

daj si od neho pohov, lebo skončíš zle, zničí ťa

ketsut

tak prečo mi vôbec dnes píše a zisťuje čo robím, ked mi dal jasne najavo, že sa mu už nemám nikdy ozývať.