Dokáže gynekolog zistiť, či sa prstujem alebo NIE ?

Príspevok v téme: Dokáže gynekolog zistiť, či sa prstujem alebo NIE ?
brouklyn

čaute. Mám taký problém že moj najlepší kamarát môj bývalí kamarát aj frajer mi ničil život. Raz som mu napísala že sa masturbujem pretože naliehal aby som mu to povedala a vysmieval sa mi že to nerobím. Tak som mu povedala že hej. A potom nastalo peklo všetkým ukazoval tu správu čo som mu napísala celý rok som preplakala noci a nič som skoro nejdla. Strašne ma bolelo že sa mi všetci vysmievaju a nenávidia ma. Som kresťanka a chodím na Biblické suťaže. Povedali to aj učitelkám a pred celou triedov sa ma na to pítaju. Nič na to nemožem povedať iba sa rozplakať a utiecť. Ved ako im to mám dokázať ked aom to ako KRAVA napísala. Nedá sa to zistiť u gynekologa? som stoho strašne vystrašená Pretože ma prezívaju po chodbe MASTURBATING a take a je to strašne ponižujuce :(

brouklyn

to aj urobím... Ja neviem prečo som sa vždy rozplakala asi preto som sa rozplakala pretože že mi chcú ubližovať ľudia ktorých som mala veľmi rada.

eddings

Dovtedy si z teba budu robit srandu, dokedy budes ukazovat ze ti to vadi a ublizuje ti to. Urob si z toho parkrat srandu a prejde ich to. Aj tak si to kazdy z nich robi tiez :)
Okrem toho ked mas 15, to prave koncis ZS. Takze ako pises sama - za chvilu si na novej skole, novi ludia, takze je po probleme.

emy837> to su take iste detinske hovadiny ako to co jej robi ten byvaly

brouklyn

jA viem že mám dosť zlu gramatiku ale písala som to dosť rýchlo a neprečítala som to po sebe.Snažím sa lepšie písať ale v nižších ročníkoch som to zanedbávala pretože sme sa celé hodiny zbávali a išlo to dole z kopca :)

Oui

kokos, ak je tato tema pravdiva, tak je velmi smutne, ze dievca, co lezie zo zakladnej skoly ma takuto zufalu gramtiku

brouklyn

nie nie ja dakedy ja o 6 vstanem pretože do školy vstávam každí den o 5 ráno pretože a ešte sprchujem :) a moj mozog má už v hlave budík takže aj ked nechcem tak sa tak skoro budím :)

brouklyn

samson tiež si myslímže hej... ale bolo to kruté.. Ale už bude lepšie posledný rok hádam cez tie prázdniny už dospeli ..