Dokáže gynekolog zistiť, či sa prstujem alebo NIE ?

Príspevok v téme: Dokáže gynekolog zistiť, či sa prstujem alebo NIE ?
brouklyn

čaute. Mám taký problém že moj najlepší kamarát môj bývalí kamarát aj frajer mi ničil život. Raz som mu napísala že sa masturbujem pretože naliehal aby som mu to povedala a vysmieval sa mi že to nerobím. Tak som mu povedala že hej. A potom nastalo peklo všetkým ukazoval tu správu čo som mu napísala celý rok som preplakala noci a nič som skoro nejdla. Strašne ma bolelo že sa mi všetci vysmievaju a nenávidia ma. Som kresťanka a chodím na Biblické suťaže. Povedali to aj učitelkám a pred celou triedov sa ma na to pítaju. Nič na to nemožem povedať iba sa rozplakať a utiecť. Ved ako im to mám dokázať ked aom to ako KRAVA napísala. Nedá sa to zistiť u gynekologa? som stoho strašne vystrašená Pretože ma prezívaju po chodbe MASTURBATING a take a je to strašne ponižujuce :(

Abigail7777

nechápem o čom tu vypisujete :D

kašli na nich,,, mala si sa zo začiatku obrániť a nahlas pred všetkými povedať, že ako to bolo, že naliehal na teba a vysmieval sa ti, že prečo to nerobíš,,,,, tak aby si sa obránila, si to napísala a hotovo, a či je to pravda alebo nie, nech to nikoho nezaujíma

a mala si aj ty každému tie správy ukázať

brouklyn

ano už viem. Pretože tu o tom je tolko diskusií :) ale už som v poriadku ten jeden rok už zvládnem a potom všetkým zbohom

brouklyn

Ja neviem ako to myslíš :D ja iba hovorím že ked mi hovoria že ked to robím ako kričím a ked si to tam srkám a bla bla bla. Ale ved ja neviem si tam srčiť tampon a nie už 2 prsti..

Prezývka55

Nevies ako spievaju horkyze:
Ten, kto nemá babu, kupuje si Tabu. Čo nespraví suka, to zachráni ruka.

Btw aj ten gynekolog si obcas pohoni.

Prezývka55

Od kedy je masturbovanie hanbou? To je ako kebyze si povedala ze vecerat je hanba.

Stejnak 90% triedy masturbuje tak co sa smeju.