Po operácii siveho zakalu mam problem

RNG

Zakaly sosoviek su z roznych bielkovinnych zhlukov a ich tvorenie sa da zastavit alebo niekedy dokonca obratit kvapkami roztoku acetyl carnosinu, pozri napr produkt pod menom CanC. Aj 10% roztok MSM tam moze pomoct, lebo zlepsi permeabilitu ocnej bulvy a tym cistenie oka.
To len na margo tych operacii, ktore nie su jedine rieasenie tohoto problemu

ni-ka

cylinder je zakrivenie rohovky-sosovky s cylindrom sa pouzivaju pri astigmatizme...spominas aj cylinder aj dioptriu-nechapem teda ci mas problem so zle odmeranym cylindrom alebo ti dali prilis silne dioptrie...
ja som bola pred mesiacom na operacii a pred tym mi robili vysetrenie na 5 roznych pristrojoch kde merali sosovku,hrubku,os,cylinder,dioptriu atd...podla toho mi vypocitali najvhodnejsie umele sosovky a musim si zaklopat,nemam zatial problem...

Dada774

Viem že treba dalšiu operáciu kde mi uberu z rohovky alebo vložia dalšiu šošovku ktora zniži vloženu dioptriu, ale stalo sa to už niekomu? Ako možu byť taky nezodpoveny pri operáciach oči :-(

kablica

musis povedat svojmu ocnemu, ze takto nevladzes existovat, ze ti je z toho zle, toci sa ti hlava a napina na vracanie