Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to vlastne znamena. . . ?

Laara

eddings..a co si mi tym svojim celym prispevkom ako chcel naznacit?

ja som uz napisala, nech si niektore chodia po ulici aj hole, mna to neirituje ani neuraza tak ako vas..vam z toho asi hrabe a mas problem v trenkach, ked stretnes taku na ulici..to ti vadi? s tym mas problem? tak v lete nevychadzaj pre istotu do ulic..ja sa len pousmejem..ze nech sa teda dievcatu dari..nech uz svojim outfitom naznacuje cokolvek..chapes? co ma do toho? co teba do toho, ked sa niekto oblecie ako slapka? chces niekomu diktovat, co si ma obliekat? ked chce prostrednictvom svojho oblecenia koketovat, tak co? je to trestne, ked sa chce niekto pacit a byt obdivovany? proti gustu..

a s tymi komplimentami..tam uz nemam co dodat..ja ich neodsudzujem..sama ich dostavam, extra pozornost im nevenujem, zadakujem..a celkom slusne viem rozlisit, ked niekto dava kompliment zo slusnosti a ked tym naopak nieco sleduje ;) mna len dostalo vyjadrenie Samsona, ze ak on zacne davat komplimenty zenam vo svojom okoli, tak im automaticky vlhnu nohavicky a rozchadzaju sa im nohy..tak som sa slusne spytala, s akymi zenami sa to stretava? a preco zrovna tejto cielovej skupine dava tie komplimenty a akeho druhu su tie komplimenty, ked ho to potom naserie a ma potrebu sa zalovat tu na fore, ako si to vsetky zle vysvetluju a hned ho chcu dostat do postele?

lepsie citaj ;)

eddings

Sttella> aha, teraz citam ze ten nevernik si ty...nevadi, plati co som napisal :D

U nas chlapov je to jednoduchsie - ked sa spijeme do stavu ze sme schopni urobit nieco co normalne nechceme, tak sa nam uz v drvivej vacsine pripadov aj tak nepostavi :P

eddings

Laara> ked zena v case ked teplota nevystupuje nad 35 stupnov pride niekam oblecena tak ze jej trcia spolovoce bradavky a jej sukna ma dlzku opasku bankoveho uradnika, tazko hovorit o tom, ze je len oblecena podla poslednej mody. Proste CHCE koketovat uz len tym ze niekam pride. CHCE byt obletovana, oslovovana, balena.

A preco davat komplimenty zenam, alebo zeny chlapom? A co tak zo slusnosti, alebo pre dobry pocit? Ja mam dobry pocit ked pochvalim nejaku kolegynu raz za cas ze vyzera vyborne, vidim ze jej to urobilo radost a to je mojim cielom. Nechcem ju tym zbalit, ani ona ma kvoli tomu nepozve na romanticku prechadzku do nocneho parku. Hovori sa tomu BYT K SEBE VZAJOMNE MILI

eddings

Akoze za podvedenie bude mat pol roka zakaz stretavat sa zo zenami? Prepac ale to ma fakt rozosmialo :) To je ako ked rodicia pustaju von decko: Mozes byt do 10 vonku ale ked prides raz domov neskoro alebo opity, budes mat pol roka zaracha :DDD Uz chyba len schvalovanie - s tou mozes, ta je skareda, ta nie je konkurenciou, s touto nie, ta by sa ti mohla pacit :D

Som si vzdy myslel ze laska a vztah je o niecom inom, zeby som bol ja divny??? Co ma podobny nazor spolocne s obnovenim dovery? Suhlasim ze pol roka nebudem chodit von so zenami a tym si znova zasluzim tvoju doveru???????

Radim zacat rozmyslat ako dospela, cize v prvom rade vylucit tieto detinske hluposti zo svojho myslenia a potom triezvo zhodnotit, ci ma ten vztah buducnost a co by sa malo zmenit aby to malo najdalej perspektivu. A zvazit, ci ty sama budes aj v pripade, ze on splni vsetko co chces schopna, na tu neveru zabudnut a fungovat ako predtym...

kafe

podľa mňa, ano, je to skutočná šanca. Chlapec ti to vysvetlil dostatočne, čo z toho si nepochopila? "pokym mi zacne aspon trochu verit. . Ze sa nebude tak bat." Ty by si radšej bola, keby sa s tebou rázne rozišiel, mala by si aspoň pokoj, že?
Príde ti normálne, že podvedieš partnera a týždeň/mesiac na to sa ďalej stretávaš s chlapmi kamarátmi? A ešte má tvoj parner byť v pohode? Mne príde jeho reakcia aj so zákazom v norme.
Mimochodom, čo robíš ty, aby si mu ukázala, že ti môže veriť. Hráš mŕtveho chrobáka, že veď vlastne sa nič nestalo? Mrzí ťa to, snažíš sa teraz vo vzťahu aspoň o chlp viac?

Mimulus

Zákazy sú veľmi zlé, pretože kto zakazuje ten má potrebu aj vlastniť.
Váš vzťah sa podľa mňa skončil.

Bajaja525

winki - lebo to ona dostala zakaz :D tak teraz nevie ci je to normalne vo vztahu s takymito zakazmi alebo nie :)

winki

Všetko je to o dohode medzi dvoma, ale pri nevere je najdôležitejšie to, aby sa podvádzaný zmieril so situáciou a už sa k tomu nevracal a nepodozrieval, nerobil kontroly ani nič podobné. Proste veril. Iná cesta neexistuje.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to vlastne znamena. . . ? - Fórum - ZDRAVIE.sk