Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo to vlastne znamena. . . ?

winki

Čo máš dokolečka s tými zákazmi??? To čo je za blbosť? Čo mu dáš nejaký príkaz, že toto áno a toto nie? A budeš ho kontrolovať?

Keď už tak veľmi chceš tak mu povedz zakazujem ti toto a toto a bodka. Uvidíš ako sa zatvári.

Sttella

Prosim Vas. Naozaj potrebujem poradit. . . Vráťte sa k tym zakazom . Vyjadrite sa mi k tomu. Tolerovat to nejaky cas? Ma na to pravo? Alebo to skoncit? Je to skutocna sanca , ked su tam tie zakazy? DAKUJEM

Liliana65

Samson

i ked dá sa na nu potom vytvoriť vlastný názor na základe jej správania, ktorý ti ju odpudí ešte viac ... a to si vedia dovoliť tak isto aj chlapi, myslím, že tu sme si občas rovní, ale to už ste snád prehodili aj nejaké tie vety, kým sa na teba tak vrhne :D pekný deň

Mimulus

nevadíííí! je to fórum, to môžeme :D

Samson

Mimulus/ hej ale take nieco nema pre mna vyznam hrat sa na macku a mys. ked chcem babu tak ju chcem a ak ona nechce tak ma smolu mala sancu a nevyuzila ju.
Liiliana/ to je pravda tazko odolat a preto sa takej snazim zdaleka vyhybat ako sa da len aby som ju co najmenej stretaval pokial nemusim

Samson

a k tomu sexu. ja nebalim holku hned na sex ale zato mam skusenost ked si zeny ci dievcata tie odvaznejsie najma po vypiti alkoholu dovolili namna

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo to vlastne znamena. . . ? - Fórum - ZDRAVIE.sk