Čo to vlastne znamena. . . ?

Laara

neviem preco mas pocit, ze nie som pokojna? :)

zachadzas tu do mega extremov a protirecis si..na jednej strane opisujes vyzas zien v tvojom okoli ako vyzas prostitutok a na druhej strane hovoris ako rad skladas komplimenty..nejde mi to velmi dokopy..ale okej

ja zo zasady neriesim druhych, ako som uz spomenula..nech si kazdy nosi co chce a z akeho chce titulu..napr. baby kratke sukne, stekle (je teplo, chcu sa pacit)..proste nad tym co sa mi nepaci sa nebudem pozastavovat a rozculovat, tolko casu nemam

proste si nevsimaj, neries a HLAVNE teda nedavaj komplimenty zenam, ktore si to hned zle vysvetluju a hned sa im z teba nohy rozchadzaju :D

inak celkom by ma zaujimalo, v akom pracovnom prostredi sa pohybujes? cele mi to pride strasne pritiahnute za vlasy :D

Samson

a ak by som mal v umysle nieco viac tak jej poviem kompliment ako mas pekne prsia v tej bluzke chutny zadocek v tych satach krasne sa ti rysuju boky v tom obleceni a pod. ale to by som uz vela riskoval za take harasenie a v takej amerike by som mohol byt uz kludne na sude

Samson

Laara/ prosimta upokoj sa.
nepisal som ze maju chodit vo vreciach ale normalne sa obliekat preco musia nosit kratke obtiahnute sukne a pushup podprsenky malovat sa tak vyrazne ako by sli na ples nosit ihlicky lebo chcu posobit vyzyvavo a preco chcu tak posobit? preco asi?
a co je natom ked poviem babe mas pekny uces alebo vyzeras dnes dobre? ved neprejdem okolo nej ako mumia som uz raz taky rad komunikujem s ludmi to ze ona si to vysvetli inak je jej problem ja som len chcel pochvalit nic viac. a co sa tyka frajerky tak pred nou take veci nerobim ze chvalim vyzor nejakej zenskej to viem ze by som ju tym nasral

Laara

a zadana zenska sa ma doma zavriet do pivnice a do prace pre istotu nosit vrece, aby nikoho nebodaj neprovokovala? o boze :D toto sand nemyslis vazne?

Laara

"zacnu koketovat hned so mnou pricom ja nemam nic v umysle s nou ale ona si zacne hned nahovarat ze ju balim"

tak neskladaj komplimenty, ked ti o nic nejde..preco to robis? nuda? novy druh sportu? pre potreby sukromnej statistiky? chces nasrat frajerku?

ja neviem..ked sa bavime o tych uplne prvoplanovych lacnych komplimentoch..tak ja len tak nejdem k chlapovi a nepoviem mu, ze mas sexi rit alebo hrozne ta obdivujem, pokial nemam cosi zalubom ;)

Samson

a za dalsie to ked sa obliekate podla najnovsej mody aj ked je ta moda mnohokrat otrasna to ze behate ku kadernicka kazdy stvrty den davate si kila mejkapu na xichty nosite 14 cm stekle odhalujete stehna a vyduvate prsia pred cudzimi chlapmi aj ked ste vydate ci mate frajera to nieje isty druh nevery? ved preco by si zadana zenska tak dala prehnane zalezat na vyzore ked je v praci? preco lebo ma tam kolegov a klientov ktorym sa chce pacit to nieje druh podvadzania z vasej strany? podvadzate rovnako ako muzi sam som mnohokrat tercom vasho sexualneho harasenia v praci a to som slobodny ale vidim ze ani zenatym nedate pokoj.

Sttella

Ja poviem za seba: je rozdiel predsa medzi triezvym clovekom ktory si uziva, alebo dokonca vedie iny vztah popri! Ako medzi niekym, kto bol na šrot a ocitol sa jednoducho v zlom case na zlom mieste. . .(moj pripad).A stalo sa mi to prvy a posl. Krát. . . . Ja viem! ze za triezva by som to nikdy nedovolila a nechcela! A ten dotycny ma nijako nepritahuje. Nechcem ho, nič! . . . No a teda: Vsetko som to uprimne povedala, priznala sa priatelovi. . . bola mi dana šanca s tym, ze zakaz s op. Pohlavim sa stretavat(kamarati, kamarati kamaratov a pod, partie s chalanmi a pod. . ). . Ohradila som sa ze to podla mna nie je skutocna sanca (ale sanca s podmienkami?) naco sa on rozzuril ze ako si to teraz teda predstavujem, ze ci mi ma akoze hned verit po tom vsetkom?. . Ze som sebec a nic si neviem vazit ze mi dal tu sancu a tak a ze sa neviem aj ja obetovat , nieco ozeliet na nejaky cas pokym mi nezacne viac verit . . Ja som povedala ze necakam a nechcem po nom aby na to zabudol okamzite a ako kebY nic . Ze chapem ze sa boji . . Ale ze zakazy nie su riesenim . . Vraj je to teda docasne(nevie dokedy) ze skratka pokym mi zacne aspon trochu verit. . Ze sa nebude tak bat. . . . No ja neviem ja sa zase necitim takto dobre ale som suhlasila z lasky. . . Ale teraz neviem . . par tyzdnov uz ubehlo odvtedy. .

Samson

Laara/ ja sa na take nezameriavam ale sledujem reakcie niesom predsa slepy aby som to nevidel ako reagujete. vidim ako ktora berie kompliment jedna sa len pousmeje a podakuje a ina sa zacne rehotat a dostane cudny krc do tvare a zacne prehnane gestikulovat s telom. rad davam zenam komplimenty pokial mam dovod jej ten kompliment dat uz je na nej samotnej ako sa postavi k tomu. niektore co nemaju sebavedomia vela tak su z toho komplimentu paf a zacnu koketovat hned so mnou pricom ja nemam nic v umysle s nou ale ona si zacne hned nahovarat ze ju balim.