Problém s postavou

Príspevok v téme: Problém s postavou
nemozna348

Ahojte chcela by som sa vam zdoverit s mojim problemom co sa tyka vahy a chudnutia. Mam 165 cm a 51/52 kg schudla som par kil kedysi som mala 56/57 kg. Schudla som vdaka pevnej voli , prestala som jest pecivo a nejem skadke veci iba málokedy.Vsetci znami mi vravia ako som schudla ze mam dobru figuru a ze dobre vyzeram no ja si to nemyslim stale sa citim vo svojom tele zle aj napriek tomu ze si poviete ze mam super vahu a co som to za kravu co riesi blbosti ...... vobec nevizeram dobre a stihlo ...nemam ploche brucho , mam silne stehne na ktorych mi narastla celulitida a to som schudla a vzivote som ju nemala ..mam siroke boky...Neustale som zo sebou nespokojna hnusim sa sama sebe...stale myslim len na svoju divnu postavu....bojim sa ze mam nejaku mentalnu poruchu pretoze sa viackrat do dna vazim a stale sa trapim...Nikdy som nedrzala ziadnu dietu a hladovku snazim sa jest zdravo a prospesne voci svojmu telu sem tam zhresim aj ja .... Celkom sa aj hybem posilujem brucho a nohy sem tam zumba ....ale ten tuk nie a nie odist....prosim poradte mi co mam robit som zufala ....ako si mam vyrysovat postavu ???? dakujem za precitanie a vase rady...