Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zúfalá, neviem, čo robiť

Príspevok v téme: Som zúfalá, neviem, čo robiť
La-dy

Mám 17 rokov a už dlho sa mi páči jeden chalan, má 20. Dá sa povedať že rok, s prestávkami, sme spolu niečo mali. Dokonca pred mesiacom som sa s ním skoro vyspala. A jednoducho odvtedy sa mi neozval, nenapísal mi, vonku ma ani nepozdraví a hovoril, že keby ho kamarátka vtedy ku mne neposlala, tak by za mnou neprišiel a teda by sme neskončili v posteli. A pritom ma tam vtedy chcel, písal mi, aj pred tým ma volával všade...A ja fakt neviem čo si mám o tom myslieť. Už som sa s ním chcela aj rozprávať, aby som vedela, na čom som, ale keď som sa spýtala nášho spoločného kamaráta, tak mi povedal, že ak chcem riešiť vzťah, tak to nemá zmysel sa s ním o tom baviť. A fakt už neviem čo a ako ďalej, ľúbim ho, je to prvý chalan, ktorého takto veľmi ľúbim. Prosím, poraďte...
Áno, už som to sem raz pridávala, ale žiaľ, pomoci sa mi neodstalo...

La-dy

Veď som v prdeli aj teraz, ale keď mi to povie, tak to bude asi ešte horšie.. Asi si myslíte, že mi šibe, a ja si to priznám, ale fakt chcem mať tú nádej, že by niečo chcel..
Jediné, čoho sa bojím, že nepríde niekto, koho by som takto ľúbila... Nemala som zatiaľ šťastie na vzťahy...

Mimulus

La-dy - či sa s ním už porozprávaš alebo nie a aj keby ťa neposlal do...tak aj napriek tomu to bude podľa mňa také, aké to bolo doteraz.
Ak sa ti páčil váš ,,vzťah,, a ,,skoro sex,, tak ok. Ale tento chalan jednoducho vzťah nechce...

La-dy

Mimulus, ver, že už dlho sa snažím naňho vykašlať, ale nemôžem. Asi som už až moc namotaná... A o to ide, že či sa s ním porozprávať, alebo nie. Buď ma pošle do prdele, čoho sa ale bojím, alebo opak.

La-dy

Proste rok sme spolu niečo riešili, boli to také namotávky. Proste volával ma na akcie, na ktorých sme vždy spolu niečo mali. No a na tej poslednej sme skončili v posteli, ale nemilovali sme sa, stopla som to práve z toho dôvodu, že som sa bála, že sa na mňa vykašle, čo sa stalo aj bez toho. Ale ešte potom to vyzeralo byť v pohode, ale tak na druhý, tretí deň sa začal úplne dištancovať a neviem prečo.

sandokann

čo znamená, že ste spolu rok s prestávkami niečo mali? a ako sa dá s niekým skoro nevyspať? napísala si toho málo na to aby sa ti dalo poradiť...

La-dy

Viem, že by som sa naňho mala vykašlať, ale nedá mi to... Kým sme sa spolu skoro nevyspali, bol úplne v pohode, no potom, ako by sa zľakol, že by som mohla chcieť viac a cúva z toho ako sa dá...

sewie

keby chcel , tak sa po tom ROKU da s tebou dokopy uz davno! nechcem byt tvrda, ale vyzera to ze sa s tebou hra. na tvojom mieste sa na to vykaslem! maj sakra nejaku sebauctu!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zúfalá, neviem, čo robiť - Fórum - ZDRAVIE.sk