Pes v Chorvatsku

TinaM

Dakujem vam :)
Urcite to zvladneme v pohode, toho sa nebojim. Len dufam, ze sa mu tam bude pacit, predsa toto este nezazil :)

Laara

hej to teplo by som neriesila ani ja..ked vydrzal tie horucavy, co sme mali tu..uvidis podla jeho spravania, mozno sa sam bude pytat dnu, do studenej miestnosti..zvieratka nie su hlupe..a samponovat by som ho nesamponovala..ked tak ho zmyjes normalne len zo slanej vody..aby nemal srst polepenu od soli ;)

TinaM

Mudrejsi: boli sme v grecku, tam sme ho nebrali. Ale chceme ho zobrat s nami, kedze je zvyknuty absolvovat aj dlhe trate a pobyty mimo domu. Ja zase neviem, preco by sme si mali komplikovat zivot tym, ze mu budeme hladat nejakych "opatrovatelov", ked moze ist bez problemov s nami.

Laara: ubytko mame dopredu zarezervovane. Prave kvoli psovi, aby mal co najlepsie podmienky. Terasa je rovno pri plazi-je na nej prevazne tien zo stromov. Takze mame v plane, ze hafan bude vacsinu casu na terase-cize nad nasimi hlavami, ked my budeme na plazi.A ked bude chciet, vezmeme ho k sebe. Len som chcela vediet, ze ak sa nahodou bude vyzivat v plavani v slanej vode, ci ho mame nejako specialne umyt, alebo staci cista voda. Zase nechcela by som ho samponovat kazdy den, aj doma ho umyvame samponom max. raz za 4 mesiace.

A dokonca miesto pre psa sa rezervuje v samostatnej kolonke, nerataju ho ako dieta :P

Abigail7777

vystaviť horúčavám psíka je týranie nie???
ja som v týchto horúčavách, čo boli psíka brávala dnuka do domu, kde bolo chladnejšie
neviem si predstaviť, že by som ho dala niekde do tieňa pri mori, veď tam je ako horúco, aj základný vzduch je teplý, darmo je tieň
chudák pes, ani vyzliecť sa nevie....

ak si ho zoberieš, tak ho nechaj cez deň niekde kde je chladno....

Laara

ona sa pyta na rady, ako sa tam o neho postarat..nevieme citat? naco jej su zvasty typu "omg, brat psa k moru"..jej pes, jej rozhodnutie..a este tak informacne..to z akeho titulu sa mu pripise status dietata, ak ho vezme k moru? :D

TinaM..predpokladam, ze budete byvat na nejakom private alebo v apartmane a dopredu mate zistene, ze domace zvieratka su povolene..tak kludne moze byt cez den chvilku tam sam, pospat si..potom nejaka prechadzka..chvilku na plazi..proste zaobchadzat s nim ako doma..len by mal mat celodenny pristup k nejakemu miestu v tieni a k vode..urcite to zvladne..hlavne, ze bude s vami a nebude trpiet odlucenim u nejakych znamych ;) peknu dovolenku

TinaM

Dakujem. Ja si tiez nemyslim, ze by sa ten nas nejako vyzival v kupani sa vo vlnach-predsa je to maly pes, vodu ma rad, ale nepokojna hladina by mu mohla robit problem.