Priatel pyta odo mna peniaze

Príspevok v téme: Priatel pyta odo mna peniaze
erikaaaa

Takze mam vztah,ktory trva nieco cez pol roka. Priatel bol zo zaciatku ku mne mily snazil sa priniesol mi pozornost, pisal sms zavolal. Asi po troch mesiacoch sa to vsetko zmemilo. Ziadna sms, pekne slovo ziadne prejavy lasky. Brala som to ze je to koli praci. Kedze sme od seba vzdialeny asi cca 30 km stretavame sa 2-3 krat do tyzdna aj to chodim len ja za nim. On pride za mnou len ked nieco potrebuje. V poslednom case si pyta peniaze vraj nema. Ja som studentka a peniaze mam len od rodicou. Zabuda na moje narodeniny meniny. Plan robi vzdy on a ja sa musim prisposobit nikdy sa ma neopyta co by som chcela robit ja. Chyba mi ten pocit ze som milovana a o slovicku milujem ta uz ani nesnivam. Je velmi naladovy raz podrazdeny je velmi dobry. Asi pred 2 mesiacmi som mu nasla spravy v mobile s inou babou a pisal tam ako si sadli a chcel by byt s nou aka je krasna a pod. Ked som sa ho nato spytala povedal ze je to len sranda a nic viac. Pritom sa s nou stretotaval . Vraj uz nie ale pisu si stale. Dozvedela som sa to na dovolenke ktoru som celu organizovala ja. Chcela by som vediet vas nazor velmi pekne dakujem.

erikaaaa

Ked ja som sa to snazila aj riesit ale bezvysledne.. len mi povedal ze preco to zasa riesim ze kazdou hadkou potapame nas vztah a ze nemoze zato ze ma toho tolko v praci.. ale myslim ze tolko casu aby zavolal alebo napisal sms ma...

grg11

presne tak, napriklad poldecak super chlapik si uz dlhsie nepichol a tiez mu treba peniaze, a ty stracas cas s takym hlupakom

poldecak

čo on je jediný chlap na svete? vieš kolko dobrých chlapov by si mohla stretnúť keby si nestracala čas s hentým hajzlom??

erikaaaa

Ja viem len neviem co teraz... ako dalej som z toho uplne na dne a bojim sa ze sa zblaznim z toho ale mate pravdu ze uz vlastne akokeby som sama aj bola

abn sis

ked nevies vydrzat sama so sebou, ako chces aby s tebou vydrzali ini bez toho aby ta vyuzivali, ale rob ako myslis

erikaaaa

Je to vsetko pravda.. viem som hlupa len som stale dufala ze sa zmemi no nic... stale tie vyhovorky stale dokola no moj najvacsi problem je ze sa bojim byt sama...