Invalidny dôchodok

ni-ka

armania-mieru znizenia pracovnej schopnosti urcuje posudkovy lekar na posudkovej komisii na socialnej poistovni...
diagnozy podla percent su v prilohe 4 zakona o socialnom poisteni

ebi77

milý/á lacita
už len ty budeš SÚDIŤ, že kto je tu primitívny!!!!
už z tohto dôvodu mi nesiahaš ani po členky!!!

Armania

dochodkarka:
Ja mam podobny problem...Mam 32 rokov, beriem lieky 8 rokov (dvojite antidepresiva), nemam moc dobry stav, aj ked chodim do prace.
Praca je psychicky dost narocna, takze by ma zaujimalo ako to bolo myslene s tymi 41 percentami, kto mi to stanovi...vies znie to dost abstraktne "znizena pracovna schopnost o 41 percenta"...

LaCita

no mass , Prezývka55, ebi77, marek8798 ..............ste pekni primitivi.

Nechapem preco reagujete na problem niekoho ked nechcete poradit...

Lulita

u psychickych chorob je po novom vraj pol roka, kedy mozes ziadat, ale tiez treba bud pn, alebo byt v nemocnici aspon chvilu, moja mama caka na ID teraz, ale je doma skoro rok s depresiou, ale ma aj vysoky tlak

Lulita

Mao - z toho si nic nerob, kazdemu, kto vyskakuje by som priala si vyskusat, co skutocna uzkost, panicka porucha, ci depresiia sposobuje, ani ň by nenapisali, ak ti je ozaj zle, myslis si, ze mas narok, skus

ano su aj vydrbanci...ale neviete, co je zac...

kablica

no a pri tejto dg. to bez hospitalizacie na psychiatrii nepojde, musis vyskusat mnoho liekov a postupov, az potom sa pri uzkostnych poruchach zvazuje invalidita