Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Láska a vzhľad

Príspevok v téme: Láska a vzhľad
miska444

Hrá vzhľad v láske veľmi dôležitú úlohu? Páči sa mi niekto kto je veľmi pekný, typ, ktorého chce každá. Lenže ja taká krásna nie som (nevravím že som škaredá, len sa s ním porovnávam). Pre mňa to ako vyzerá všetko neznamená, mám ho rada preto , ako sa správa, že je inteligentný a zlatý. No predsa je to tu že vyzerá veľmi dobre oproti mne a neviem či by mu to nevadilo.

papagaj

chvalabohu všetko teda aj krása je relatívna to čo ty vnímaš ako pekné pre druhého to tak nemusi byt.a ty si tiež krásavica pre niekoho a on nie pekný pre inu

Agnes998

Muzi su na vzlad ovela viac zamerani ako zeny, napriek tomu je stale dost aj tych chlapov, co tomu neprikladaju az taku velku dolezitost, alebo im staci aj priemerne pekne dievca. Ci k nim aj on patri zistis, ked to skusis, len sa musis pripravit na moznost, ze ta aj odmietne. Inak ak je to tvoj kamarat tak by si ho mala trocha poznat, ake zeny sa mu pacia, prip. poznat aj nejaku jeho byvalu co to bol za typ.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Láska a vzhľad - Fórum - ZDRAVIE.sk