Zhanam vonavku co najblizsiu chupa chups divine paradise

Príspevok v téme: Zhanam vonavku co najblizsiu chupa chups divine paradise
sasssanka

ahojte, roky som pouzivala vonavku chupa chups divine paradise (podla mna najlepsia vona odhliadnuc od znacky a obalu) no po jej zruseni asi pred dvoma - troma rokmi som nenasla nic s cim by som bola spokojna...niektori tvrdia, ze divine paradise mala byt napodobeninou light blue, ale mne sa tie vone vobec nepobobaju a nie som s light blue spokojna, a moschina su mi prilis sladke. neviete poradit?
Zloženie parfému Chupa Chups Love Trap Divine Paradise :
Hlava: limetka, grapefruit, zázvor
Srdce: škorice, frézia, jazmín
Základ: cédrové drevo, vetiver, marhuľa

ewee24

Ahojte. Mňa trápil tiež ten istý problém ako Vás, nakoľko táto Chupa Chups-ka bola dlhé roky mojou obľúbenou vôňou. Nerozumiem, prečo ju prestali vyrábať... Ja som úplnou zhodou okolností natrafila na toaletnú vodu Moschino - I Love Love, ktorá je tejto vôni podobná ako sa len dá. Pamätám si, aká som bola šťastná, keď som si po X rokoch mala možnosť prvýkrát privoňať a prinavrátiť spomienky na moje dievčenské časy. Takže, ak ešte stále hľadáš... tak si myslím, že by ťa táto vôňa nemala sklamať ;)

nunullkaa

bola to aj moja oblubena vona, skoda ze sa uz nevyraba. ja som si nasla nahradu za nu moschino hippy fizz :
Hlava:malina, citrón, magnólia
Srdce: ruža, lotos, fialka
Základ:céder, osmanthus, mach
nie je to sice to iste ale nie je vobec sladka ta vona.je velmi svieza.

ebi777

dakujem, vona sice vyzera zaujimavo, ale na moj vkus prisladke, divine paradise bola skor taka svieza citrusovka, jemne korenista alebo ako to opisat

ebi777

neviem síce ako vonia tá spomínaná voňavka,,, z toho zloženia usudzujem, že ide o sladkú vôňu

skús ovoňať guess seducktive sunkissed:

Zloženie vône:
Hlava: malina, hruška, čierne ríbezle, grapefruit

Srdce: orchidea, jazmín a vanilka

Základ: pižmo, ebenové drevo, fialka