Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modriny a podliatiny po tele

llek

Daj si spravit krvny obraz a vysetrenie krvnej zrazanlivosti. Ak si doteraz modriny nemala, tak niekde je problem a vylucenim sladkosti sa to nevyriesi

mjanik

ide o slabú slezinu,vyhľadaj akupunktúru a daj si ju preliečiť.O slezine hovorí aj príspevok,keď jej po vynechaní sladkosti problém zmizol,Slezine v malom množstve sladkosti prospievajú, ale vo väčšom jej škodia!!!

RNG

Krehkost ciev zavisi od ich struktury(kolageny) a nanosov na nich, co ich robia krehke.
Kazdemu radim si cistit cievy lecitinom, pripadne zniziovat homocystein a cholesteroly, na co treba vitaminy B-6 B-9 a B-12 a policosanol, pripadne aj red yeast rice,
Brat extra vitamin C a E na posilnenie tvorby kolagenov, spolu s roznymi aminokyselinami, najma cysteinom na a plno roznych antioxidantov, co spruznuju cievy, spomaluju nasadanie oxidovanych nanosov na ne a podobne. Z nich osobitnu pozornost si zasluhuju bioflavonoidy ako rutin, hesperidin a najma diosmin

odpovedam

no pre istotu si daj zobrat a vysetrit krv, moze to byt banalita ale moze to byt aj vazne. a mozno mas len problem so slabou pruznostou stien cievok, na to by ti daco RNG poradil.

ebi777

Aj mne sa robili kedysi podliatiny, od kedy som vylúčila sladkosti z jedálnička, prestali sa mi robiť
vtedy, keď sa mi robili tie podliatiny, modriny, som mala neustále kvasinkovú infekciu, cítila som zlú flóru v črevách....etc
odvtedy si tie modriny pripisujem, k tomu, že som mala candidu rozmonoženú v celom tele, a to to zapríčiňovalo...
sú to moje domienky

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modriny a podliatiny po tele - Fórum - ZDRAVIE.sk