Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila

Príspevok v téme: Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila
Kyssyd

Ahojte, nie je podľa vás divné že môj partner stále rieši moju váhu ? Mám 85 kg a výšku 178 cm .... sama si uvedomujem že trocha schudnúť treba ... a aj sa o to idem začať snažiť, ale neviem, či je správne, keď mi hovorí, že som obézna, že nech schudnem inak on s takou ženou byť nechce. Nechce mi dať na ulici ruku s tým, že on vidí problém v tom, že nie som chudá ..... som s toho na nervy, neviem čo si mám o tom myslieť, hovorí, že ma lúbi a nechce odomnňa nič neuskutočnitelné, iba sa chcem uistiť, že dnešní chlapi sú proste takí .....

pffft

No odomna presne toto chce priatelka.
mam schudnut a kvoli tomu sme sa aj rozisli, ale sme stale v kontakte a zvykneme sa stretnut, no za ruku ma uz nechyti a netvarime sa ako normalny par. ved sme sa rozisli :D
nejde mi to, akokolvek sa snazim...
takze nerobia to len chlapi zenam, ale aj naopak

Mimulus

Ale toto je už asi príliš...Matej by to mal vymzať...veď si založte tému fotorecepty v nesúvisiacjch so zdravím!!!

Prezývka55

Aja02 hanbit by sa nemal ved to som vravel ze to je blbe ked sa hanbi, ale normalne jej povedat ze ci neschudne ze by vyzerala lepsie alebo ze by bolo dobre keby schludla tak to je v pohode.

Aja02

Prezývka, na takú výšku akú má zakladateľka témy tých 85kg nie je až tak hrozných.Iná situácia by bola, ak by mala výšku 165cm.

To, že pribrala sa dá dať najavo aj inak a nehnevaj sa na mňa, ale milujúci partner sa určite nespráva tak ako priateľ zakladateľky. Hanbiť sa za partnerku len kvôli tomu, že pribrala? Takýto debil si nič iné ako tie kopance nezaslúži.

Prezývka55

Aja02 neviem ci by ho pri takej vahe dokazala kopnut do hlavy :D maximalne tak nejaka spencerovka medzi oci :D

V pripade ze to jej vyhovuje ze ma 85kg tak nevidim problem :D nech povie ze mne je tak dobre no a chlapik sa s tym bud zmieri alebo nie :D

Ale ja by som napriklad nechcel byt tlusty hlavne kvoli sebe :)

jedulka

Kyssyd ...jsem ráda, že to máš už vybavené.Né proto, že bys byla tlustá a nebo jiné blbé výroky.Už jen proto,že pohyb je život.Mohli byste se podle mě pohybovat víc v přírodě,ale to už nechám jen na vás.