Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila

Príspevok v téme: Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila
Kyssyd

Ahojte, nie je podľa vás divné že môj partner stále rieši moju váhu ? Mám 85 kg a výšku 178 cm .... sama si uvedomujem že trocha schudnúť treba ... a aj sa o to idem začať snažiť, ale neviem, či je správne, keď mi hovorí, že som obézna, že nech schudnem inak on s takou ženou byť nechce. Nechce mi dať na ulici ruku s tým, že on vidí problém v tom, že nie som chudá ..... som s toho na nervy, neviem čo si mám o tom myslieť, hovorí, že ma lúbi a nechce odomnňa nič neuskutočnitelné, iba sa chcem uistiť, že dnešní chlapi sú proste takí .....

Aja02

Prezývka, prečo? Pretože chlap, ktorý sa hanbí chytiť svoju priateľku za ruku na verejnosti len kvôli tomu, že nie je štíhla je povrchný chmuľo a taký si nezaslúži nič iné len jeden kopanec do hlavy a druhý medzi nohy.

jedulka

divv...o čem točím, že už by mohlo být toho stupidního škatulkování dost.Ta holka není ani tlustá a ani nemá nadváhu a všichni víte, že má zhubnout.Proč?Proto,aby se líbila nějakému debilovi,co to nemá v hlavě srovnané?

beskyd

podla mna 178/85 je v pohode, mne by to nevadilo. asi je to nejaky mediami zmagoreny pacient, treba ho kopnut do zadku:)

napochybach

hm...zase ja od svojho chalan chcem,aby pribral 10 kil,lebo ma podvahu,ale ani za otca nie a nie ..tiež sa s nim pre to hadam,ale za ruku ho nemam problem chytit na ulici...tvoj je divny ..dobre,mas viac kil,ako sa patri na zenu,ale co uz s tym ...nech si zvykne ,resp.ty sa snaz schudnut pre seba,nie pre neho

Prezývka55

shy za to nie, ale to ze by mohla zhodit 20kg to je pravda. A ze jej vybavil fitko o to lepsie. Keby tam chodil s nou tak by to bolo uzasne.

Prezývka55

Aja02 preco? kvoli tomu ze jej dobre poradil? Okrem toho ze si zlepsi zdravie(predsa len tlsy ludia maju milion zdravotnych problemov), prida sa aj na krase.
Takze by sa mu mala okrem ineho este aj podakovat.