Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila

Príspevok v téme: Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila
Kyssyd

Ahojte, nie je podľa vás divné že môj partner stále rieši moju váhu ? Mám 85 kg a výšku 178 cm .... sama si uvedomujem že trocha schudnúť treba ... a aj sa o to idem začať snažiť, ale neviem, či je správne, keď mi hovorí, že som obézna, že nech schudnem inak on s takou ženou byť nechce. Nechce mi dať na ulici ruku s tým, že on vidí problém v tom, že nie som chudá ..... som s toho na nervy, neviem čo si mám o tom myslieť, hovorí, že ma lúbi a nechce odomnňa nič neuskutočnitelné, iba sa chcem uistiť, že dnešní chlapi sú proste takí .....

Žužova

Áno mohol ti to povedať krajším taktnejším spôsobom,ale možno už na teba krajšie spôsoby nefungovali tak sa nasral a skusil to drastickejšie..neni stebou spokojný tak ho bud vymen alebo so sebou začni niečo robiť .. že vybavil fiko atd super..tak sa snaž a bude všetko ok

divvv

jedulka o com tocis?...uplne mimo temu neries svoje komplexi tu...

Kyssyd formou ktorou ti to hovorí je nevhodná, no niektorý ľudia sú priamočiary...trochu pritele v poho ale nikdo nemá rád obezitu ani ženy nie, a nieje to dobré pre zdravie...ale nemusis byt top modelka.
9 kíl dole a bude spokojný. Take it easy :)

Bajaja252

ja to dlhodobejsie vnimam tak ze proste vacsina holek ked si najde stalych partnerov tak zabudne na seba, kym sy volne tak si strazia vahu, neprejedaju sa, obmedzuju sa v jedeni ale akonahle maju vztah tak to uz nedodrziavaju.

pytam sa preco? to je nutne sa obmedzovat len ked je holka bez partnera?

partner vidi tu zmenu, holku lubi aj so zmenou ale uz mu vadi ze proste to flaka a nedba na seba.

Kyssyd

Všetky názory som si prečítala, o niektorých z "prispievateľov" si myslím že sú to nadrapené novodobé sliepky, kt. si potrebujú zvyšovať ego, ostatok prijmam :) Ja sama som bola kedysi 69 kg babou, vysokou a chudou, áno bola som chudá, podľa doktorky mám lajcki povedané hrubé kosti, umňa je tých 10% váhy v kostre ..... Pre chuderky, NIESOM PRASA ... našťastie, výška mi to kompenzuje a nosím oblečenie veľkosti M, takže keď je pre Vás baba s eMkom prasa tak sa ospravedlňujem, vychrtlé XXSká. Svojho priateľa ľúbim, ľúbi aj on mňa, a to, čo píšete robí, vybavil mi fitko a má záujem. Chcela som len počuť, že či s princípu nie je od neho škaredé, ako mi to interpretuje.

jedulka

a to jsem byla tenká jak proutík :D
Ono je to totiž o vás pánové.Hřešíte na to, že je žena fyzicky slabší tvor a demonstrujete na nich svoje komplexi.

jedulka

Vás bych chtěla mít ve třídě.Tehdy jsem nosila takový velký umělohmotný prsten.Jeden silák mi šáhl po sukni.Měl jí takovou,že musel jít rovnou k doktorovi zašít si ránu.

jedulka

dnešní děti neumějí ani pozdravit ani poděkovat ani si vyprosit.O nějaké úctě už vůbec nemůže být řeč,Jak já jsem ráda, že už tohle řešit nemusím a hlavně, že se za své děti stydět nemusím

jedulka

doubledog ano šikana je velmi zlá.Je to zlo a moc učené už od dětství.
Namísto toho aby byli vedeni k úctě,obětavosti a lásky.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila - Fórum - ZDRAVIE.sk