Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila

Príspevok v téme: Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila
Kyssyd

Ahojte, nie je podľa vás divné že môj partner stále rieši moju váhu ? Mám 85 kg a výšku 178 cm .... sama si uvedomujem že trocha schudnúť treba ... a aj sa o to idem začať snažiť, ale neviem, či je správne, keď mi hovorí, že som obézna, že nech schudnem inak on s takou ženou byť nechce. Nechce mi dať na ulici ruku s tým, že on vidí problém v tom, že nie som chudá ..... som s toho na nervy, neviem čo si mám o tom myslieť, hovorí, že ma lúbi a nechce odomnňa nič neuskutočnitelné, iba sa chcem uistiť, že dnešní chlapi sú proste takí .....

jedulka

abysme se nedostali až k číňanům.Ti zase řeší, chlapec a nebo holka, to by se Vám líbilo?
-odkaz odstránený- … imalo.html

Prezývka55

jedulka no neviem ja som mal spoluziaka ktory mal cez 120kg a toho nasrat nikto nechcel, kedze raz ked sa natiahol a struhol niekomu jednu spancerovku tak mal clovek zatmenie este tyzden.

jedulka

když vidíte v TV zbídačelého pejska, tak se polovina republiky zvedne na pomoc.A tyhle děti,kde jí mají hledat v anorexii a bulimií ?

jedulka

myslíte si, že jde opravdu jen o slovíčkaření.Mě je to jedno, já už mám své za sebou,ale to vám není jedno co se děje dětem na školách,když se jen trochu vymykají mainstreamu ?

Prezývka55

jedulka nie my nechceme diktovat ako ma kto vyzerat, my chceme aby sa veci rovno povedali na rovinu, ak je niekto tlusty tak mu nebude hovorit ze je predsta trochu pri sebe ked to neni pravda.

jedulka

Anjelik ....perfektně

všichni ostatní a tak přemoudřelí, že chcete diktovat jak má člověk vypadat a kolik má vážit.Co je vám do toho?Co se do toho staráte? Když nebudeme všichni podle šablony tak jako co?Bude dále pokračovat šikana mezi dětmi,od základní až po vysokou, aby se lidi cítili méněcenní? Proč to vlastně děláte? Já se taky neobírám tím kolik žeber je vidět u lidí s PPP.I když je mi jich velmi líto,protože se k tomu dostali právě kvůli VÁM ......

doubledog

presne tak, prezyvka :)

povrchne je stotoznovat sa so svojim tucnym telom.

je zaujimave, ako si niektori ludia brania svoj podkozny tuk, akokeby to bola neoddelitelna sucast ich osobnosti.
pricom to kazdemu z nich prekaza.

anjelik*

No čo je povrchné a čo povrchné nie je, je na dlhú debatu. Ja som ti len odpovedala, na čo si sa pýtal..ako jeden z dôvodov, prečo ľudia volia radšej pojem *pri sebe* ako pojem *tlstý*. A iné veci teda teba rozčuľujú. :o)))
Či je niekto dobrý a zlý, rozhodne s váhou nesúvisí, ale pre mňa logicky vnútro preráža aj navonok a tak vnútorná usporiadanosť ovplyvňuje aj usporiadanosť vonkajšiu, myslím telesnú. Keď snaha o vnútornú rovnováhu vedie k snahe o rovnováhu aj na telesnej úrovni. ;o)

Prezývka55

anjelik* a nie je povrchne nepriznat si ze som tlsty :D ked je clovek tlsty no a co? mal by si priznat ano som tlsty a pohoda. Mna by to nastvalo keby som bol tlsty a niekto by mi povedal ze som trochu pri sebe. Ved to hned neznamena ze clovek je zly ked je tlsty.