Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila

Príspevok v téme: Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila
Kyssyd

Ahojte, nie je podľa vás divné že môj partner stále rieši moju váhu ? Mám 85 kg a výšku 178 cm .... sama si uvedomujem že trocha schudnúť treba ... a aj sa o to idem začať snažiť, ale neviem, či je správne, keď mi hovorí, že som obézna, že nech schudnem inak on s takou ženou byť nechce. Nechce mi dať na ulici ruku s tým, že on vidí problém v tom, že nie som chudá ..... som s toho na nervy, neviem čo si mám o tom myslieť, hovorí, že ma lúbi a nechce odomnňa nič neuskutočnitelné, iba sa chcem uistiť, že dnešní chlapi sú proste takí .....

anjelik*

Lebo je to také milšie a evokuje to o nás predstavu, že sme tolerantní a nehľadíme na také *povrchné* veci, ako je vek a váha. :o)))

doubledog

podla mna ti to povedal na rovinu a uprimne
to si vaz, ze ta neoblbuje sladkymi recami o tom, ako je ta za co chytit.

jedulka

víš ty co, kdyby mi tohle řekl, šel by rychleji jak průjem a to mi věř.Když tě nemá rád takovou jaká jsi,tak at jde do hoven...

pandorica

Mne to je aj tak jedno.Som zdravá ako repa, energia zo mňa len tak srší a viem, že som sexi, cítim sa sexi, takže mňa len tak ľahko nerozhádžu:)

slnovrat

Mimulus, ty si chlap,.ked priberies pätnásť kíl, tak to nie je take vyrazne ako na žene. Koľko merias? Pri 185 cm by si mal vážiť tak 85-90.