Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila

Príspevok v téme: Rieši moju váhu, hovorí aby som sa zmenila
Kyssyd

Ahojte, nie je podľa vás divné že môj partner stále rieši moju váhu ? Mám 85 kg a výšku 178 cm .... sama si uvedomujem že trocha schudnúť treba ... a aj sa o to idem začať snažiť, ale neviem, či je správne, keď mi hovorí, že som obézna, že nech schudnem inak on s takou ženou byť nechce. Nechce mi dať na ulici ruku s tým, že on vidí problém v tom, že nie som chudá ..... som s toho na nervy, neviem čo si mám o tom myslieť, hovorí, že ma lúbi a nechce odomnňa nič neuskutočnitelné, iba sa chcem uistiť, že dnešní chlapi sú proste takí .....

slnovrat

Ten komu sa trasie sadlo, ma kilá navyše. Svaly sa netrasu.ked niekomu nevadí že je tučný, jeho vec. Ale neni to pekne a neni to zdrave. Moj názor:) dúfam že ma neukamenujete.

Mimulus

pandorica - aj ja by som to rád vedel :D Minulý rok som vážil 115kg, teraz mám 75 a všetci mi tvrdia, že to nie je normálne ako som schudol...

lenže ani predtým som nebol obézny a teraz mi všetci tvrdia, že som ako palička........Všetko je to len o type postavy.

pandorica

Rada by som vedela, čo je tučná žena.
Tá čo má veľké brucho, alebo tá čo má veľký zadok, alebo stehná, alebo prsia...Kto už je tučný a kto je len trocha pri sebe, alebo kto je moletka

Aja02

Áno, áno, áno, poďme kritizovať všetky tučné ženy, nech potom plačú a zostanú zakomplexované. To je riešenie.
Určite im to pomôže.

Moja sestra mala pri výške 174cm váhu 63kg. Mala krásnu, ženskú postavu. Žiadne sadlo ani špeky.

Iba Katka

Pandorica, ako som napísala, zakladám na vyjadrení osoby, ktorá ju videla. A okrem toho, ak niekto priberie 15 kíl z mesiaca na mesiac alebo z roka na rok, tak to určite nebude len tak pre nič za nič. Okrem toho, som sa nikde nezačala obúvať do nej, že je tučná alebo obézna, len som argumentovala, že to bude sotva mierna nadváha. Prežieraním sa určite jej telo nenadobudlo svalstvo.

A končím s touto témou, keď už som aj vycivená :D Pre mňa za mňa si vážte aj 150 kíl, len tu potom neplačte.